reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Małgoś dużo zdrówka dla męża!!! Niech opoczywa, musi być dobrze!
Jeśli chodzi o ciuszki z ciucholandu to Bartkowi kupowałam takie fajne, że ludzie zaczepiali i pytali w którym sklepie kupiłam ;-) teraz pewnie też się wybiorę ale później, później ;-)
Mam dzisiaj znajomych na wieczór i muszę trochę porobić, na moje nieszczęście wypiłam sok z buraka i jest mi cholernie niedobrze! Zamiast gotować to musiałam się położyć... ehh to sobie narobilam .. .
W którym ciucholandzie kupowalas ciuszki w Krakowie? :)
 
reklama
Ja też czasami kupuję w ciucholandzie.Nawet niedawno kupiłam sobie leginsy ciążowe za całe 12 zł a są jak nowe.Czasami idzie coś znaleźć oryginalnego i fajnego a nawet nowego.Dla maluszka też coś pewnie będę patrzeć.
 
Małgoś dużo zdrówka dla męża!!! Niech opoczywa, musi być dobrze!
Jeśli chodzi o ciuszki z ciucholandu to Bartkowi kupowałam takie fajne, że ludzie zaczepiali i pytali w którym sklepie kupiłam ;-) teraz pewnie też się wybiorę ale później, później ;-)
Mam dzisiaj znajomych na wieczór i muszę trochę porobić, na moje nieszczęście wypiłam sok z buraka i jest mi cholernie niedobrze! Zamiast gotować to musiałam się położyć... ehh to sobie narobilam .. .
Przynajmniej sobie odpoczniesz a zawsze wymówka żeby mąż coś zrobił [emoji12]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Napisałam tyle i jak zwykle mi się skasowało. A prawie wszystkie z was oznaczałam. Na komórce mam tak że jak wezmę przesune palcem jakoś w bok czy z góry nawet nie wiem jak to zrobiłam to przechodzi mi na inną stronę i cały tekst znika ;( muszę teraz wrócić z 15 stron po 100 postów wstecz [emoji774] ;( pisałam prawie pół godziny

......:::::::::12t. i 4d::::::::.........
 
Napisałam tyle i jak zwykle mi się skasowało. A prawie wszystkie z was oznaczałam. Na komórce mam tak że jak wezmę przesune palcem jakoś w bok czy z góry nawet nie wiem jak to zrobiłam to przechodzi mi na inną stronę i cały tekst znika ;( muszę teraz wrócić z 15 stron po 100 postów wstecz [emoji774] ;( pisałam prawie pół godziny

......:::::::::12t. i 4d::::::::.........
Liczą się dobre checi[emoji12]
 
Ja już przed gabinetu czekam. Jejku ale się stresuje. [emoji54]

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Ja też napewno lumpeksy odwiedzę. Może znajdę coś dla siebie i dzieciaków. Czasem naprawdę można fajne rzeczy znaleźć.
Nie widzę nic w tym złego. Ubranka dla dzieci piore raz w proszku przeciwbakteryjnym i potem dwa razy w normalnym i pasuje.
Czasem można ubranka z metkami znaleźć.
Ja wychodzę z założenia, że lepsze używane dobrej jakości, niż byle jakie nowe

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry