reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@Rossiczka podoba mi się twoje podejście. Mąż (Twój) ma świetną pracę a ty kupujesz używany rowerek czy ciuszki bo można oszczędzić , a nie zadziaerasz nosa że ty tylko tu czy tam w markowych .

Ja mam ciuszki po synku ,ale włśnie często łowiłam ciuchy z coccodrillo na ciuchach nawet za 1zł. Mam znajomą mafie kurde co laski wyciągają za perły wsytarczy sie koło nich zakręcić i świetne ciuchy odrzucają . wiem ,że jak one przeszły sklep to już nie mam po co iść i stoję jak pinda przy nich hehe.Powiem wam,że nie wiem czy lepszych , ładniejszych , kolorowszych za groszaki na ciuchach nie kupię niż te stare po synku co mam w szafach. będzie trzeba zacząć przeglądać jak płeć poznam. I taka rada ciuchlandów nie zostawiajcie na ostatnią chwile bo potem serio nie ma energii na grzebanie w koszach czy przeciskanie się w tłumach
 
reklama
1496490229-aaaaaa.jpeg


Humor mam do dupy więc dogadzam siebie truskawkami.
 
Wprawdzie nie za bardzo wiem gdzie się zgłosić, bo termin na 31.12 :D Obecnie 3 miesiąc ciąży. Dowiedziałam się z testu w maju, później USG i już jest pewność. Następna wizyta 15.06.
Trochę się boję porodu i tej całej sytuacji, bo mam dopiero 15 lat, ale i tak więcej jest radości niż obaw :)
Służymy wsparciem i pomocą, zostań z nami też kiedyś byłam najmłodsza na forum ciążowym
 
Ja już po wizycie.
Dzidzia zdrowa. Według usg to 11tyg i 4dni czyli prawie tydzień starsza. Michała rączkami i nóżkami. [emoji7][emoji7][emoji7]
Terbiel którym zostałam nastawiona u innego lekarza to ciałko żółte które się już wchłania. Na poprzednim usg miało 4,5cm teraz 3,3cm.
Wszystko jest super. Wyniki badań też. Rozmawiałam o porodzie. Jestem mega szczęśliwa. Potem wstawię zdjęcia jak wrócę do domu. [emoji16][emoji16][emoji16]

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Ja już po wizycie.
Dzidzia zdrowa. Według usg to 11tyg i 4dni czyli prawie tydzień starsza. Michała rączkami i nóżkami. [emoji7][emoji7][emoji7]
Terbiel którym zostałam nastawiona u innego lekarza to ciałko żółte które się już wchłania. Na poprzednim usg miało 4,5cm teraz 3,3cm.
Wszystko jest super. Wyniki badań też. Rozmawiałam o porodzie. Jestem mega szczęśliwa. Potem wstawię zdjęcia jak wrócę do domu. [emoji16][emoji16][emoji16]

m3sx3e3k25iia4nv.png
Super Kochana to masz zapewniona udaną sobotę
 
Blair 90 i to jest mega super wiadomość! Gratuluję!!!
U nas zmienia planów, po tym ohydnym soku musiałam szybko dojść do siebie bo musiałam pogotować a teraz jestem z Bartkiem na egzaminach do szkoły PZPNu oczywiście stres jest. Mam nadzieję że da czadu i znowu sie dostanie, egzaminy są co rok ;-)
Mój Ł od rana na budowie, robią przygotowania pod taras na ogrodzie dlatego ja muszę ogarnąć sama dom, dziecko i imprezę ;-)
 
Ja już po wizycie.
Dzidzia zdrowa. Według usg to 11tyg i 4dni czyli prawie tydzień starsza. Michała rączkami i nóżkami. [emoji7][emoji7][emoji7]
Terbiel którym zostałam nastawiona u innego lekarza to ciałko żółte które się już wchłania. Na poprzednim usg miało 4,5cm teraz 3,3cm.
Wszystko jest super. Wyniki badań też. Rozmawiałam o porodzie. Jestem mega szczęśliwa. Potem wstawię zdjęcia jak wrócę do domu. [emoji16][emoji16][emoji16]

m3sx3e3k25iia4nv.png
Uff!! Świetne wiesci!!! Gratuluję :-) teraz możesz odetchnąć z ulga :*
 
Ja już po wizycie.
Dzidzia zdrowa. Według usg to 11tyg i 4dni czyli prawie tydzień starsza. Michała rączkami i nóżkami. [emoji7][emoji7][emoji7]
Terbiel którym zostałam nastawiona u innego lekarza to ciałko żółte które się już wchłania. Na poprzednim usg miało 4,5cm teraz 3,3cm.
Wszystko jest super. Wyniki badań też. Rozmawiałam o porodzie. Jestem mega szczęśliwa. Potem wstawię zdjęcia jak wrócę do domu. [emoji16][emoji16][emoji16]

m3sx3e3k25iia4nv.png
Super wiesci gratulacje
 
reklama
Do góry