reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Mam jeszcze pytanie. Na usg wyszło mi że mam torbiel na jajniku 4,8cm
Czytałam, że to może się wchłonac itp.
Macie może jakieś doświadczenia w tym temacie?

m3sx3e3k3kg0z09h.png
Hmm ja mialam kiedys, ale mniejsza i sie wchlonela, ale prawie 5 cm to dosc duzo, a co lekarz na to powiedzial?
 
reklama
Hej dziewczyny!

Szczerze powiedziawszy to ja nie mam sił na pisanie z Wami bo codziennie skrobiecie chyba 50 stron!! Masakra!

@Storm witaj! U mnie brzuszek od 8 tyg już widoczny [emoji85]

@Agnes.M witaj! A czemu Ty masz 9t 5d i termin na 8 grudnia skoro ja też mam termin na 8 grudnia a jestem 10t 1 d ? [emoji4]

@Brzuchatka2017 super wieści! Myślę że z zaswiadczniem nie powinno być problemu :)

@blair_90 ja ciągle mam torbiele na jajnikach. Raczej się wchlonie. Mi tylko raz soe nie wchlonela ale to 13 lat temu i musiałam mieć czyszczony jajnik. Ale to rzadko się zdarza.

A ja kupiłam cała główkę arbuza u to będzie dzisiaj moja kolacja :D


 img]
 
@Asiula24
Szczerze mówiąc, nie wiem. To moja pierwsza ciąża i nie jestem ekspertem. Taki termin oraz wiek ciąży podała mi moja ginekolog, aplikacja i tak wychodzi z usg. Może ma to jakiś związek z datą ostatniej miesiączki, długości cyklu, wielkości maluszka. Albo po prostu wynika to ze sposobu podawania wieku ciąży... Jak się ktoś czuje na siłach, to proszę o wytłumaczenie, bo też mnie to zastanowiło
 
@Asiula24
Szczerze mówiąc, nie wiem. To moja pierwsza ciąża i nie jestem ekspertem. Taki termin oraz wiek ciąży podała mi moja ginekolog, aplikacja i tak wychodzi z usg. Może ma to jakiś związek z datą ostatniej miesiączki, długości cyklu, wielkości maluszka. Albo po prostu wynika to ze sposobu podawania wieku ciąży... Jak się ktoś czuje na siłach, to proszę o wytłumaczenie, bo też mnie to zastanowiło
A jakie długie miałaś cykle?

 img]
 
Dziewczyny, a może wie któraś, czy ta betaHCG która wszystkie na poczatku ciazy co chwile oznaczalysmy, jest w jakis sposob skorelowana z wolna podjednostka beta HCG, ktora sie oznacza na prenatalnych, w celu sprawdzenia czy nie ma genetycznych wad? Czy to zupelnie co innego i sie tego nie porownuje w ogole?
 
reklama
Do góry