reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Właśnie też chciałabym żeby ta kiecka nie.była na raz. Już podjęłam decyzję, kupię na krótki rękaw i do tego body. Na to i tak pojdzie sweterek wiec nie będzie tego widać :) Dzięki za pomoc dziewczyny :)
To czekam na fotkę jak już skompletujesz kreację. Na pewno będzie śliczna
 
reklama
Wybaczcie ze sie nie udzielam ale czytam was codzienie :-) W zadnej ciazu nie czulam sie tak tragiczie jak teraz ciagle mdlosci i zero sil Jakas masakra :( czy to minie :/

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przywitam sie raz jeszcze ;-)
Czesc!
Ciezko mi bedzie nadrobic wasze dotychczasowe posty ale bede starala sie byc na bierzaco.
Jutro moja druga wizyta u ginekologa - mam nadzieje ze w koncu uslysze bijace serduszko i uspokoje sie bardziej.
Jak do tej pory czuje sie rewelacyjnie, zero mdlosci itp na poczatku lekkie zmeczenie. Jedynie piersi urosly mi o jakies 3 rozmiary od razu przez co bolaly nieziemsko, teraz troszke sie uspokoilo.
I mecza mnie bardzo zaparcia. O ile do poludnia jest ok, to do wieczora juz tragedia, brzuch jak balon, potrafi mi przybyc 3-4 kg. Mimo zdrowej diety i ruchu, bo cwicze codziennie praktycznie, nic nie pomaga. Od wczoraj jem colon c, mam nadzieje ze pomoze

Też kupiłam colon c od niedzieli jem go z jogurtem i teraz idę codziennie od wtorku bez problemu na początku myślałam że nie działa ale trzeba trochę czasu. Do tego jem jabłko i kiwi i jest OK :-)
 
Oj dziewczyny jutro wizyta będzie to równo 9t0d już nie mogę się doczekać dobrze że o 9:30 to ledwo wstanę i już będę mogła jechać do kliniki, nie mogę się doczekać aż zobaczę moje dwie Kruszynki we wtorek już jak byłam to nie mogłam się napatrzeć ale lekarz robił tak szybko USG że to tak mi nie bardzo wystarczyło jedynie na tyle zebym mogła się uspokoić że jest wszystko ok. Na szczęście moja doktorka robi pomalutku USG dokładnie wszystko analizuje także myślę że nie dość że się napatrze to jeszcze fotkę dostanę :-) ohhh niech już będzie jutro he he :-)
 
Widze ze temat wzdęc..a espumisan mozna?

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj dziewczyny jutro wizyta będzie to równo 9t0d już nie mogę się doczekać dobrze że o 9:30 to ledwo wstanę i już będę mogła jechać do kliniki, nie mogę się doczekać aż zobaczę moje dwie Kruszynki we wtorek już jak byłam to nie mogłam się napatrzeć ale lekarz robił tak szybko USG że to tak mi nie bardzo wystarczyło jedynie na tyle zebym mogła się uspokoić że jest wszystko ok. Na szczęście moja doktorka robi pomalutku USG dokładnie wszystko analizuje także myślę że nie dość że się napatrze to jeszcze fotkę dostanę :-) ohhh niech już będzie jutro he he :-)
Pięknych widoków !!!
 
Też kupiłam colon c od niedzieli jem go z jogurtem i teraz idę codziennie od wtorku bez problemu na początku myślałam że nie działa ale trzeba trochę czasu. Do tego jem jabłko i kiwi i jest OK :-)

Ja wcinam jablka, kiwi, sliwki, jogurty naturalne, otreby itd i nic. Kasze, ryze, ciemne chleby etc. Plus duuuzo wody. Z tego wszystkiego nie jem slodyczy, bananow i innych takich a poprawa marna. Poczekam az ten colon c zacznie dzialac i jutro na wizycie jeszcze najwyzej lekarza wypytam
 
reklama
Mam jeszcze pytanie. Na usg wyszło mi że mam torbiel na jajniku 4,8cm
Czytałam, że to może się wchłonac itp.
Macie może jakieś doświadczenia w tym temacie?

m3sx3e3k3kg0z09h.png
 
Do góry