reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

U mnie też rodzice powiedzieli że kupią, ale dla mnie to przyjemność wiec powiedziałam że jeśli to nie problem to chetnie Ją ubiore. U nas jest taki zwyczaj, że chrzestna kupuje ubranko ale ludzie od tego odchodzą. Skonsultowalam się ze szwagierka jaką sukienkę planowała dla małej i w sumie myslalysmy o tym samym typie :) Nie tiule, różyczki i szaleństwo tylko skromna fajna sukieneczka. Zrobię tak jak mówicie z tymi dlugimi rekawkami. Planowałam biała albo ecru sukieneczke i zlote buciczki, sweterek i wdzianko też w tym odcieniu. Patrzyłam w Abrakadabra i tam są cuuudne :)
Ja od razu polecialam zobaczyć co next ma i w tej się zakochałam
Link do: Kup Sukienka ecru z haftem w kwiaty (0m-cy-2lat) from Next Poland


Ja chce mieć córkę :-)
 
reklama
daruuunia3 ja komunie mam 28 maja syna i jestem w dupie bo nie mogę nigdzie dostać podkoszulki białej z długim rękawem a tak już wszystko mam tylko jutro musze iść tort zamówić i ciasto



Dziewczyny odebrałam wyniki i tak jak myślałam anemie mam
a reszta to w normie ale okaże się za tydzień na wizycie u lekarza
U mnie tez dziś ciepło że w krótkim rękawku chodzę bo za ciepło na długi rękaw


Witam nowe mamusie
 
A ja mam jeszcze pytanie o zaswiadczenie dla pracodawcy. Bede je musiala przeslac mailem. Mam na nim wpisane tylko imie i nazwisko i po angielsku zapis, ze 28 letnia pacjentka jest w 7,8 tyg ciazy, ze zarodek jest zywy i ma 14 mm, pod tym pidpis lekarza. To wystarczy, czy musi byc np moj PESEL?
Dziewczyny wiem, ze z tym bardzo marudze, ale prosze, niech któraś pomoże :)[/QUOTE]
 
Kurcze a może na.krótki rękawek i na to.bedzie sweterek a do.kościoła jakieś paltko... sama nie wiem bo sukienka z dlugim rękawem z tego co patrzę to bedzie problem
 
Tak, jest duży wybór ale wszystkie albo ma ramiączka albo na krótki rekaw. Chyba nie będę miała wyjścia i trzeba będzie kupic na krótki rękaw, kurde :/ ale lipa. Co ja Jej mam body na dlugi rekaw założyć pod spód? ;(
 
I juz po :)
Wszystko jest dobrze u naszej fasolki!
Slyszelismy jak bije serduszko..jej to takie emocje, dopiero jak sie to zobaczy na wlasne oczy, to dociera, ze naprawde sie w brzuchu malego czlowieka nosi! :-)
I fajnie to zorganizowali, lekarz umial tylko po hiszpansku,ale weszly tez z nami dwie babeczki, ktore wszystko na angielski tlumaczyly, a moj mąż mnie za rękę trzymal i jak czegos nie zrozumialam, to tez mi wszystko mowil :)))) ( moj angielski jest bardzo przecietny, bo 10 lat mialam niemiecko w szkole)
Wrzucam fotke, bardzo przecietnej jakosci, bo dostalismy tylko wydruk na papierze, ale i tak sie w nia caly czas gapie :p
Teraz to juz jestem spokojniejsza:))))
Jeszcze raz dzieki dziewczyny! :-)
Super ;)Niech rośnie dalej ;) Tak jak piszesz jak ja zobaczyłam serduszko to takie fajne uczucie,że jest nas dwoje ;)
 
reklama
Tak, jest duży wybór ale wszystkie albo ma ramiączka albo na krótki rekaw. Chyba nie będę miała wyjścia i trzeba będzie kupic na krótki rękaw, kurde :/ ale lipa. Co ja Jej mam body na dlugi rekaw założyć pod spód? ;(
To nie jest głupi pomysł aby założyć body tylko musiała byś znaleźć w tym samym stylu co sukienkę i ładnie by to wyglądało ale to już twój wybór
 
Ostatnia edycja:
Do góry