reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
to na końcówce mówia ,że niby sperma może pobudzić do szybszych skurczy .

W pierwszym trymestrze ciąży często pojawia się lęk przed poronieniem. Autorytet w tej dziedzinie Sheila Kitzinger dowodzi w książce Woman's Experience of Sex , że nie istnieją badania, które wykazałyby, że unikanie stosunków we wczesnej ciąży zapobiega poronieniu. Jeśli partnerzy bardzo się tego boją, mogą porozmawiać z lekarzem prowadzącym,

Czasami partnerzy obawiają się, że zrobią dziecku krzywdę, a przecież malucha chronią mięśnie macicy, błony płodowe i płyn owodniowy. Może odczuwać jedynie przyjemne kołysanie, gdy macica kurczy się podczas orgazmu. Jeśli ciąża przebiega prawidłowo, takie skurcze na pewno nie wywołają poronienia.
 
Witam
usmiech.gif

Dołączam do Was
usmiech.gif
Jestem w ciąży 8 tyg.. Jest to moja 4 ciąża.
1-córeczka 9 lat
2-poronienie w 6 tygodniu
3-córeczka 4 latka (ciąża zagrożona od 6 tyg krwawienia i poród w 31 tygodniu )
4- obecna
usmiech.gif
 
Ja też mam sny erotyczne, ale my się kochamy. Jednak już nie rano bo mdłości.... tylko przed snem :-)
Lekarz nie dał czerwonego światła, więc nie widzę powodu by rezygnować. Zwłaszcza, że jak brzuch urośnie to trudniej będzie ;-)

Ostatnio mamaginekolog mówiła, że zachowanie częstotliwości seksu z przed ciąży, w jej trakcie pomaga by urodzić SN.


Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry