reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Tak się zastanawiam czy nie przyspieszyć wizyty Byłam tydzień temu był pęcherzyk i ciałko żółte Czy przez tydzień mogło cos się zmienić ?

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Idź. Ja jakbym dostała plamien poszabym do lekarza żeby zobaczyć co się dzieje. Najwyżej powie Ci że wszystko dobrze, będziesz spokojniejsza.
 
reklama
staracie się spać na lewym boku?

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
A o co chodzi z tym lewym? Ja śpię różnie - również na plecach, wiercę się [emoji6]

7v8rflw1jd7z9oat.png
 
Tzn? Napisz wiecej...ja ciągle wiszę na telefonie i mam pracę przed komputerem :/
Wiesz co są różne artykuły na ten temat, podobno badania jeszcze nie potwierdzają na 100% negatywnego wpływu, ale to też dlatego że tel komórkowe w sumie od dość niedawna są w takim intensywnym użyciu, ale coś jest podobno na rzeczy z tym promieniowaniem. Wrzucam linka pierwszego z brzegu jaki znalazłam. Staram się nie trzymać tel blisko brzucha...
Link do: Czy promieniowanie z telefonów komórkowych jest szkodliwe dla kobiet w ciąży? - Polki.pl

7v8rflw1jd7z9oat.png
 
reklama
Dziękuję dziewczyny za miłe słowa.
@Karolcia90 niestety tak jest w większości placówek. Ja byłam w Boramed, same usg bez niczego więcej to 150, a jak jest dodatkowo recepta, zwolnienie czy inne rzeczy to już razem z wizytą sobie liczą. Chore. Mi założyła kartę ciąży i chwilę pogadała, więc to już chyba było z wizytą. Irytuje mnie coś takiego. Wiadomo, że ciąża i zdrowie najważniejsze, ale nie stać mnie, żeby wydawać tyle kasy za każdą wizytę.
 
Ostatnia edycja:
Do góry