reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ja za dwa tyg mam komunię bratanka i nie mam pojęcia w co się ubrać. Nie chce jakoś super elegancko, a i każda sukienka, która mam będzie obcisła. Myślicie, ze jakies legginsy i elegancja bluzka wystarczą? Nie chce kupować ubrań na raz, bo i tak pewnie zaraz przytyje żeby znowu się w nowy zakup ubrać
 
reklama
Ja za dwa tyg mam komunię bratanka i nie mam pojęcia w co się ubrać. Nie chce jakoś super elegancko, a i każda sukienka, która mam będzie obcisła. Myślicie, ze jakies legginsy i elegancja bluzka wystarczą? Nie chce kupować ubrań na raz, bo i tak pewnie zaraz przytyje żeby znowu się w nowy zakup ubrać
Screenshot_2017-04-21-12-13-10.png Oska a może coś takiego? Ja myślę czy nie kupić sobie na chrzciny, synka mojego brata. Do czarnych leginsów fajna, jakiś belerinek i później na lato będzie :)
 

Załączniki

  • Screenshot_2017-04-21-12-13-10.png
    Screenshot_2017-04-21-12-13-10.png
    100,6 KB · Wyświetleń: 108
Super leginsy ciążowe są w lidlu od wtorku po 23zl i mam takowe i już w nich smigam. Są mega wygodne i sięgają aż po biust :) ja tez juz mam mega widoczny ale to chyba przez luźną skórę po pierwszej ciąży która sie napiela teraz . w pierwszej ciąży nie miałam brzuszka 6miesięcy

1492776587-aaaaaa.jpeg


m3sx3e3kt8upoqjd.png
A do kiedy są te leginsy?
 
Odnośnie brzuszków, planujecie kupić jakieś ubranka ciążowe? Ja właśnie przeglądam allegro i chyba kupię sobie leginsy i jakieś tuniki na lato :) juz mnie spodnie zaczynają cisnąć, nie czuję się komfortowo.
Ja kupiłam w styczniu getry w h&m spodnie sukienkę i bluzkę w c&a :-)

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry