reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ja dzisiaj rano zrobiłam cała listę badań z krwi i siuśków. Chyba wszystko co się dało. Będę miała na pierwszą czwartkową wizytę u ginekologa.
 
reklama
Nie. Badania miałam robić pod koniec tego tygodnia przez wizytą. Krwawię coraz mocniej. Więc pewnie skończy się w szpitalu :(
 
20170410_151637_zps3w5ki2cl.jpg
Śliczności!
Ja też chcę takie zobaczyć :D:D
 
Witam dziewczyny, udzielałam się na wątku Kwietniowych mamuś z 2012 i po kilku latach starań zobaczyłam na teście 2 kreski :) Czy mogę do Was dołączyć?
Byłam już na USG, widać pęcherzyk ale jeszcze nic poza tym, kolejna wizyta 22 kwietnia.
Po tak długich bezowocnych staraniach ciężko mi uwierzyć że się udało, tym bardziej że w HSG miałam niedrożność jajowodów i czekałam na laparoskopię. A tu taka niespodzianka :)
 
reklama
Witam dziewczyny, udzielałam się na wątku Kwietniowych mamuś z 2012 i po kilku latach starań zobaczyłam na teście 2 kreski :) Czy mogę do Was dołączyć?
Byłam już na USG, widać pęcherzyk ale jeszcze nic poza tym, kolejna wizyta 22 kwietnia.
Po tak długich bezowocnych staraniach ciężko mi uwierzyć że się udało, tym bardziej że w HSG miałam niedrożność jajowodów i czekałam na laparoskopię. A tu taka niespodzianka :)

Super, super, gratulacje!!
 
Do góry