reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ale Wam zazdroszczę dziewczyny! :*

 img]
Prawie dwa tygodnie różnicy to jest dużo dla naszej ciąży.
 
reklama
A ja cały czas plamię :( mój lekarz powiedział, że mogę znów jechać do szpitala, ale wtedy już mnie tam zatrzymają. Kazał jeszcze chwilę się wstrzymać. Ale coś jest nie tak :(
 
A ja cały czas plamię :( mój lekarz powiedział, że mogę znów jechać do szpitala, ale wtedy już mnie tam zatrzymają. Kazał jeszcze chwilę się wstrzymać. Ale coś jest nie tak :(
To jak się bardzo martwisz, to jedź. Jak będzie coś się złego działo i Cie zostawią, to będziesz pod fachową opieką.
 
Do 15 plamilam tylko raz. Wtedy też byłam na badaniu. Myślałam, że to było jednorazowe. Ale od popołudnia do teraz znowu pojawiła się krew z 3-4 razy. Nie jest ciemna, ale też nie bardzo jasna. Teraz leżę i widać na wkladce, że się troszkę pojawia. Ehh :(
 
Km
Dziewczyny najpierw czekałam w kolejce a potem padła mi komórka ale już jestem.

Jest pęcherzyk o prawidłowej budowie, ciałko żółtkowe i zarodek. Dzidzionek ma 9,2mm i bijące serduszko :) :) :)
Tętno 154 więc super, na ekranie nieźle zapierdzielało :)
Wiek z OM 7t1d z usg 7tydz więc w sumie żadna różnica.

No i nawet kartę ciąży mam :) cudnie!!!

oar8skjo5bq04i1h.png
Jaki duży :-) :):-) :):-) :) cudnie
 
Do 15 plamilam tylko raz. Wtedy też byłam na badaniu. Myślałam, że to było jednorazowe. Ale od popołudnia do teraz znowu pojawiła się krew z 3-4 razy. Nie jest ciemna, ale też nie bardzo jasna. Teraz leżę i widać na wkladce, że się troszkę pojawia. Ehh :(
To jak masz się tak denerwować, to może jedź do szpitala. A dostałaś jakieś leki np duphaston?
 
Nie. Pani doktor, która mnie badała, powiedziała, że nie ma potrzeby. Poczekam jeszcze chwilę i jak co to pojadę znowu do szpitala. Mój lekarz prowadzący powiedział, abym się wstrzymała do środy, bo wtedy on tam będzie.
 
reklama
Do góry