reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Jestem w szpitalu. :( zagrożona ciąża, coś z krwiaczkow krwawi. Niestety.. Nie wiem jak długo tu zostanę. Serduszko malucha nadal bije... Czekamy :(
Pamiętaj, że wszystkie jesteśmy z Tobą i trzymamy za Was kciuki[emoji10][emoji10][emoji10] wierze, że wszystko dobrze się skończy [emoji6][emoji6][emoji6]
 
@MagMag dobrze, że jesteś pod opieką, teraz spokojnie i wszystkie jesteśmy z Tobą. Będzie dobrze..Maluch silny jest!

oar8skjo5bq04i1h.png
 
Jestem w szpitalu. :( zagrożona ciąża, coś z krwiaczkow krwawi. Niestety.. Nie wiem jak długo tu zostanę. Serduszko malucha nadal bije... Czekamy :(
Dobrze, że serduszko bije. Maluszek jest silny, dacie radę. Lekarz powiedział, że ciąża zagrożona? Może to z jakiego krwiaka krwawi i nie ma wpływu na maluszka?
 
Na usg jest mały krwiaczek. Około 12 mm.. No ale dzidziuś 7 mm, więc jeśli by pękł to dzidziuś nie da rady. Leżę z wenflonem w ręce i czekam. Dziękuję za ciepłe słowa
 
reklama
Do góry