reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Hejka Dziewczyny. Ja już po spacerku z pieskami. Nie ma to jak świeże powietrze z rana. Ale oczywiście bez szybkiego śniadania wcześniej się nie obyło [emoji6][emoji6][emoji6] u nas też słoneczko [emoji1][emoji1][emoji1] oj jak wam zazdroszcze tej jutrzejszej wizyty Ja mam dopiero w czwartek. Chodź już jestem po pierwszej wizycie, ale stresa mam cały czas

Kurcze ja też zmuszona jestem jeść śniadania bo inaczej nie funkcjonuje. Ja jeszcze w łóżku w pizamce;) ale mam jakiś taki power dzisiaj :) mam ochotę się ładnie pomalować i ubrac i w końcu się niczym nie przejmować :)

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@mikini26 doczekasz się i Ty :) ja jestem zdania, że o ile nic złego się nie dzieje to lepiej iść właśnie tak w 7tyg czy 8 newet kiedy już raczej serce powinno być. Ale powiem Ci, że czekałam czekałam a teraz się boję..
@iwilleatyou mi wg.kalkulatorów termin wychodzi 27 listopada.

oar8skjo5bq04i1h.png
 
Kurcze ja też zmuszona jestem jeść śniadania bo inaczej nie funkcjonuje. Ja jeszcze w łóżku w pizamce;) ale mam jakiś taki power dzisiaj :) mam ochotę się ładnie pomalować i ubrac i w końcu się niczym nie przejmować :)

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
O i to jest pozytywne nastawienie [emoji106][emoji6]tak trzymać. No ten głodek to Mnie dopada zaraz po przebudzeniu. Pierw lecę siusiu a potem do kuchni po jakiś owoc chociaż [emoji38][emoji12][emoji38][emoji12]
 
O i to jest pozytywne nastawienie [emoji106][emoji6]tak trzymać. No ten głodek to Mnie dopada zaraz po przebudzeniu. Pierw lecę siusiu a potem do kuchni po jakiś owoc chociaż [emoji38][emoji12][emoji38][emoji12]
Budzę się z głodem i ssaniem ale jak stoję przy lodówce to mnie naciąga na wszystko co zobaczę :/ jak już się zmusze do zjedzenia to jest lepiej ale ciężko się na coś zdecydować

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dwa dni ból głowy miałam. Więc nawet głowy nie podniosłam z nad poduszki. Dziś na szczęście już dobrze.

Co do seksu. Proponuję Wam przestać czytać internety. Delikatnie, raz na czas to nic złego :) Każdy lekarz Wam to powie. Mówię oczywiście o normalnie przebiegających ciążach. :) Wszystko siedzi w głowach, a im szybciej się wylyzujemy i zaczniemy normalnie żyć, tym lepiej.

Ja od pierwszego dnia ciąży nie czytuję nic (oprócz merytorycznych art), nawet nie wiecie o ile jestem zdrowsza. Każda ciąża jest inna, więc co mi da, że przeczytam, że Basia z Poznania miała objawy, a ja nie mam.

Bardzo mocno kciukam za Was wszystkie. I głęboko wierzę, że będzie dobrze :)

Co do suwaczka. Mi działa od samego początku. Więc nie wiem, dlaczego u Was nie odlicza. Podejrzewam, że ma znaczenie czy się go ustawi i ogląda w przeglądarce, czy przez aplikację.
 
reklama
OMELKA0 - faktycznie dziwna sprawa. Ale może być tak że ciąża jest jeszcze młoda i po prostu nie widac. ! Trzymam za was kciuki. !!

Iwilleatyou - my robiliśmy grill w poprzednia sobotę, a ognisko w niedzielę. Tamten weekend był przepiękny!!! A u nas ten weekend niestety nie zbyt, zimno wiatr, szaro, przeblyski słońca a w nocy był tylko 1 st. ;(

Gier - gratulacje


Mnie ogólnie wczoraj cały dzień brzuch bolał, wzięłam nospe i przeszło. A głowa w dalszym ciągu nie odpusza ;(
Pisałam wam o mojej szwagierce która też jest w ciąży 2 tyg do przodu ode mnie, wypuścili ja ze szpitala bo wszytko ok było, a wczoraj wieczorem mi pisała że znowu plamę krwi na bieliźnie miała. Też strasznie się boi bo poprzednia ciążę jej wyczyscili w 11 tyg. bo był sam worek bez zarodka.


Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry