reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@iwilleatyou ja też jutro wizytuję! :) na która masz? Ja na 14.20. Z jednej strony nie mogę się doczekać a z drugiej się boję..

oar8skjo5bq04i1h.png
Kochanie ja mam na 9 :) stres taki że już dzisiaj nie spałam , nie chce myśleć o tej nocy przede mną

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej. U mnie też slonce świeci. Jakoś mi duszno i słabo od rana. Oddechu nie mogę złapać. Może jak zjem będzie lepiej

0d1ycsqvxbiod0js.png
 
Oj, rozumiem Cię doskonale. U mnie będzie 7t1d ale boję się że ciąża może być młodsza bo owu miałam ok. 17-18 dc i że nie będzie jeszcze serduszka. A u Ciebie jutro który tydzień?

oar8skjo5bq04i1h.png
 
Oj, rozumiem Cię doskonale. U mnie będzie 7t1d ale boję się że ciąża może być młodsza bo owu miałam ok. 17-18 dc i że nie będzie jeszcze serduszka. A u Ciebie jutro który tydzień?

oar8skjo5bq04i1h.png
Ja niby jutro zaczynam 7 tydzień :) ale też nie wiem jak to liczyć więc wszystko się okaże na USG z obliczeń moich termin mi wypada na 3-4 grudnia

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka Dziewczyny. Ja już po spacerku z pieskami. Nie ma to jak świeże powietrze z rana. Ale oczywiście bez szybkiego śniadania wcześniej się nie obyło [emoji6][emoji6][emoji6] u nas też słoneczko [emoji1][emoji1][emoji1] oj jak wam zazdroszcze tej jutrzejszej wizyty Ja mam dopiero w czwartek. Chodź już jestem po pierwszej wizycie, ale stresa mam cały czas

 
reklama
Do góry