reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Ale słodziak [emoji7] [emoji7] [emoji7] też masz przy nim pewnie dużo pracy. Żeby sierść się nie kołtuniła i pewnie z raz w tygodniu kompanko
Conajmniej raz w tygodniu zdarza się i dwa razy bo on szybko się brudzi. I czesanie 2 razy dziennie. Teraz jest łatwiej bo na tym zdjęciu ma już skrócone włosy ale był czas że miał bardzo długie i to było meczace
1491556482-aaaaaa.jpeg


Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem kociara, ale psy też kocham - superanckie te Wasze psiaki! :) Ciekawe jak zaakceptują nasze zwierzaki nowego członka rodziny? :)
 
W domu mam dwa koty. W ogrodzie od 4 lat zajmuję się kotami bezdomnymi. Pomagam schroniskom i fundacjom. Kocham pomagać zwierzętom i czasem wolę ich towarzystwo niż ludzi.
 
Conajmniej raz w tygodniu zdarza się i dwa razy bo on szybko się brudzi. I czesanie 2 razy dziennie. Teraz jest łatwiej bo na tym zdjęciu ma już skrócone włosy ale był czas że miał bardzo długie i to było meczace
1491556482-aaaaaa.jpeg


Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
1491556632-aaaaaa.jpeg

To tak jak z Moim. Tylko mam problem bo nie chce dawać sobie ścinać grzywki ani nic wokół pyszczka. Reszta ok. Nawet suszarkę Lubi [emoji5] [emoji5] [emoji5]
 
1491556632-aaaaaa.jpeg

To tak jak z Moim. Tylko mam problem bo nie chce dawać sobie ścinać grzywki ani nic wokół pyszczka. Reszta ok. Nawet suszarkę Lubi [emoji5] [emoji5] [emoji5]
Mój mąż się ze mnie śmieje że dokąd psa nie mieliśmy to nie miałam suszarki a teraz suszarka i pies ma więcej odżywek do włosów niż ja :D

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tez bym chciala nie jesc, ale co jakis czas organizm.mi sie.dopomina. Ale jem malo miesa. Mnie sie ostatnio chcialo paluszkow surmini. Slina mi ciekla az po kolana jak je.w.sklepie zobaczylam i zanim do domu dojechalam paczke wtrabilam.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dzisiaj rano przed pracą jak zobaczyłam w sklepie avocado to normalnie aż mi się ręce trzęsły, żeby go zjeść. A wcześniej nieszczególnie lubiłam avocado - ta bez rewelacji. I właśnie przeczytałam, że avocado ma bardzo dużo kwasu foliowego, magnez, witaminy B i ogólnie jest mega dobre dla kobiet w ciąży! :) więc organizmy chyba nam same podpowiadają czego trzeba!
 
reklama
Mój mąż się ze mnie śmieje że dokąd psa nie mieliśmy to nie miałam suszarki a teraz suszarka i pies ma więcej odżywek do włosów niż ja :D

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Hahaha dobre. Co do odżywek to też mam pełno dla niego. I jakiś kokardek spineczek, ale to nie zdaje egzaminu bo jak ta dwójka zaczyna się bawić to cała hałupa lata [emoji12] [emoji12] [emoji12] W jakim wieku jest??
 
Do góry