reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
No właśnie wiem, że są takimi wiernymi przytulasami [emoji7]. Nasz musiałby czasem być 12h sam, a słyszałam, że one bardzo tęsknią, bo się mocno przywiązują. Wolałam na razie tego oszczędzić [emoji6]. Ale temat pieska w naszym domu nadal jest tematem otwartym [emoji6] może za jakiś czas będziemy już na to gotowi [emoji7].
Ja niesmialo.polecam.schronisko albo fundacje. Z.fundacji bedziesz wiedziec wiecej o psie, czy bedzie odpowiadal waszym wymaganiom trybowi zycia.i potrzebom rodziny i na odwrot. Tam doradza, pomoga,

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1491557741-aaaaaa.jpeg
a to moje Skarby [emoji1]

 
Ja niesmialo.polecam.schronisko albo fundacje. Z.fundacji bedziesz wiedziec wiecej o psie, czy bedzie odpowiadal waszym wymaganiom trybowi zycia.i potrzebom rodziny i na odwrot. Tam doradza, pomoga,

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Biorę taką opcję pod uwagę [emoji6]. Wiem, że tam zwierzaki tylko czekają aż je ktoś pokocha [emoji6]. Ale to są na razie dość daleko wybiegające w przyszłość pomysły [emoji6].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale tu zwierzakowo dzisiaj:))
Moi rodzice maja podobnego do maltanczyka Lhasa apso jakis:p

Zdrowka dla Waszych facetow!:)niech szybko z tego wychodza a Ty zapobiegawczo wit c bierzcie!

Ja szyje na maszynie:)Nauczylam sie przy 1 synku i teraz dzialalnosc zalozylam :)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale tu zwierzakowo dzisiaj:))
Moi rodzice maja podobnego do maltanczyka Lhasa apso jakis:p

Zdrowka dla Waszych facetow!:)niech szybko z tego wychodza a Ty zapobiegawczo wit c bierzcie!

Ja szyje na maszynie:)Nauczylam sie przy 1 synku i teraz dzialalnosc zalozylam :)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Pochwali sie czyms co zrobilas.
Moze sie w cos u ciebie zaopatrzymy [emoji14]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kobietki 5 tydzień .. I mam tak samo jak przy ostatniej nie udanej ciąży.. Bóle miesiaczkowe dość silne.. Z rana.. I po oddaniu moczu co chwile bolą mnie jajniki biorę po 2 nospy dziennie by uniknąć tych skurczy.. nie mogę iść do lekarza mieszkam w Holandii a tutaj ciąża do 14 tyg to nie ciąża i mi nie pomogą wogole. Odesla do domu. Powiedzcie czy też tak macie? Mialyscie? Jest szansa że tym razem się uda i że te bóle są normalne? Nie krwawie nie ma plamienia tylko boli jedni mówią że to normalne jedni że nie nie wiem już co myśleć. Przy ostatniej ciąży też nie krwawilam w 5 tyg ale mnie bolało ciągle zaczęłam krwawic w 6 tyg i w 7 poronilam. Strasznie sie czuje bo nie mam wogole radości z ciąży tylko leżę i się stresuje.. Pozdrawiam was!!

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry