reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@didi_91 na spokojnie, jeszcze wcześnie jest także na usg może jeszcze nie być widać.. tylko spokój i czas nas uratuje :)
@MagMag beta idealna :) tylko się cieszyć

Co do pierwszej wizyty to podzielam zdanie Ankuś, ja też wybieram się 7tydz1 czyli 10 kwietnia. Wtedy jest duże prawdopodobieństwo, że już serduszko będzie. Wcześniej to na dwoje babka wróżyła, a wolałabym nie wyjść z wizyty z informacją, że serduszka jeszcze nie ma i trzeba czekać.
Dokładnie, to jest ogromny stres. Więc ja wolę sobie na spokojnie poczekać jak latać co dwa dni do innych lekarzy. Tak było w pierwszej ciąży.. Bo wina lekarza, bo wina sprzętu i ganiałam po prywatnych przychodniach dopóki serduszka nie zobaczyłam. Za dużo stresu, nie warto sobie fundować czegoś takiego. Dlatego obiecałam sobie, że do tej ciąży podejdę inaczej.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja właśnie chodze na zmiane do swojego lekarza na NFZ i prywatnie. Aby badania robić na fundusz. U mnie łatwiej sie umówić na NFZ niż prywatnie. Najbliższą wizyta prywatna dopiero 26 kwietnia. A w piątek idę na wizytę NFZ :)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
A gdzie chodzisz na nfz, że masz takie terminy, skąd jesteś?
Właśnie ja też chyba będę chodziła na zmianę. Usg prywatnie. Skierowania, badania państwowo. Ale muszę sobie to wszystko ułożyć.
Ja to sie zas zaczynam schizowac ta moja beta co ona taka duza byla.. wszyscy przyrosty 100%, 200% a ja 340%..
Naczytalam sie o zasniadach,zespole downa i nie potrafi mnie to oposcic..

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Może dla spokojności zrób sobie jeszcze raz taki zestaw badań bety hcg?
 
@Millo na spokojnie. Jak chcesz się uspokoić to może zrób jeszcze jedną betę i zobacz czy taki duży przyrost będzie znów, ale ja bym była dobrej myśli. Na początku mogą być takie szalone przyrosty.
 
Ja to sie zas zaczynam schizowac ta moja beta co ona taka duza byla.. wszyscy przyrosty 100%, 200% a ja 340%..
Naczytalam sie o zasniadach,zespole downa i nie potrafi mnie to oposcic..

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Ja przy pierwszych dwóch dniach miałam przyrost prawie 280%. Wszystko to jest w normie. Nie denerwuj się niczym. Zakres jest naprawdę duży, a każda z nas inna

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem z Zamościa, na państwową wizytę w szpitalu zapisuję sie zawsze 2 tygodnie wcześniej, jak jest potrzeba dzwonie do lekarza i każe przyjechać, w rejestracji mówie ze lekarz mnie przyjmie i już :) Łatwiej jest wcisnąć się na fundusz na wizytę niż prywatnie. Przynajmniej u mnie

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Oj to masz szczęście. Ja próbowałam dzisiaj we wszystkich szpitalach i najwcześniej na 9 maja.
 
Bety powtorzyc nie chce co by sie nie stresować bardziej:p

Ciaza blizniacza?o rety ale by bylo![emoji44][emoji32][emoji33]hahaha



Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam tylko jeden szpital z ginekologiczna przychodnia :) chciałam iść prywatnie to znalazłam tylko jednego lekarza ale też na piątek i to na 20:20. A jednak nie chce skakać od lekarza do lekarza tylko wole już sie trzymać jednego

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Też bym chciała mieć jednego lekarza. Muszę się zastanowić jak to rozegrać.
 
reklama
@didi_91 jeszcze masz czas na zobaczenie pęcherzyka a potem serduszka [emoji6] i nie dziwię się, że ze względu na plamienia poszłaś tak szybko na wizytę [emoji6].

Jeszcze nie dzwoniłam do lekarza, ale mam nadzieję że uda mi się zapisać między 11, a 13 kwietnia, to będzie u mnie wg om 8+1 / 8+3. Liczę, że już wtedy zobaczymy serduszko, choć biorę poprawkę na owu przesuniętą..

@Millo nie stresuj się już tak tą betą [emoji6] może faktycznie taki wysoki przyrost to bliźniaki [emoji6] teraz już i tak pozostaje czekać do wizyty, a stres wcale Wam nie pomaga pięknie rosnąć [emoji6]. Na pewno zdrowiutki dzidziuś Ci rośnie, albo dwa [emoji6].

@doublemummy, a robiłaś może podliczenie kosztów wszystkich badań i wizyt prywatnych [emoji6]? Jestem ciekawa na jakim poziomie się to mniej więcej plasuje [emoji6].
A ja nadal nie podjęłam decyzji odnośnie wyboru lekarza [emoji6] jestem taka niezdecydowana ostatnio [emoji19][emoji12]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry