reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
@Millo noo ja zawsze miałam dość długie cykle 33-35 dni ;) (poprzedni mnie wymęczył - miał 55 dni, a pms mi się zaczął standardowo w okolicy 30dc ;) już myślałam że mnie mąż z domu wyrzuci :p )

@Oska305 masz na wynikach normy progesteronu? ja miałam sporo niższy, ale w podanych normach się mieściłam ;) pewnie to jakieś inne jednostki, ale zaciekawiło mnie to ;) . beta super :D

@Karolcia90 znalazłam moje zapiski i na wszystkie wizyty, USG i badania (poza morfologią i badaniami moczu) wydałam 1955 zł ;) możliwe że gdzieś w tych obliczeniach pominełam GBS albo jakieś takie badanie nagłe, dodatkowe. W luxmed kiedyś były takie pakiety badań dla ciężarnych zgodne z danym trymestrem i wychodziło taniej niż robić wszystko pojedynczo ;)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
no to tak mniej więcej wiem "na czym stoję" ;) miałam jakieś takie przeświadczenie, że wyjdzie ze 2 razy tyle ;) (skoro 2x beta i progesteron pozbawiły mnie 150 zł :o ).
 
Ja się jutro wybieram na betę :) wg mojego lekarza powinno być około 400 - trzymajcie kciuki. Mowil mi żeby robić w tym samym laboratorium ale mam skierowanie do luxmedu więc po co płacić skoro mogę mieć za darmo hmm... Mam nadzieję że to nie wpłynie na wynik ;)

Napisane na 5080X w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Millo noo ja zawsze miałam dość długie cykle 33-35 dni ;) (poprzedni mnie wymęczył - miał 55 dni, a pms mi się zaczął standardowo w okolicy 30dc ;) już myślałam że mnie mąż z domu wyrzuci [emoji14] )

@Oska305 masz na wynikach normy progesteronu? ja miałam sporo niższy, ale w podanych normach się mieściłam ;) pewnie to jakieś inne jednostki, ale zaciekawiło mnie to ;) . beta super :D


no to tak mniej więcej wiem "na czym stoję" ;) miałam jakieś takie przeświadczenie, że wyjdzie ze 2 razy tyle ;) (skoro 2x beta i progesteron pozbawiły mnie 150 zł :o ).
Karolcia ja mam progesteron podawany i w zastrzykach i w tabletkach i pewnie stąd jest on tak wysoki.
 
@didi_91 jeśli chcesz porównać przyrost bety to oba wyniki powinny być z jednego laboratorium, w innym wypadku mogą się one różnić i tylko nie potrzebnie będziesz się denerwować, że przyrost nie taki jaki być powinien.

@doublemummy ja robiłam w Invicta i tam za samo wkucie doliczają 7 zł [emoji50]. Muszę sobie wszystko zapisywać [emoji6] ciekawe ile wyjdzie [emoji6] (choć nie podjęłam jeszcze decyzji odnośnie lekarza, a to warunkuje wybór prywatnie czy na nfz [emoji6]).

@Oska305 aaa no tak [emoji6] to wszystko jasne już dla mnie [emoji6].

Miłego dnia życzę [emoji6]
 
reklama
Do góry