reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Karolcia przesunieta owu?w ktorym dniu mialas? Bo razem owulowalysmy 9.03.U mnie to byl 19 dc:) ja dopiero 8t4d bede miala jakos 20..21 kwietnia:p

Ja wlasnie nie wiem kiedy isc..tez poszla bym 14 kwietnia to wtedy 7t5d ale nie raz sa roznice 2 tyg miedzy Om a usg i wtedy to bylby 5.. i moze nie byc serduszka:/
Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziś 27dzien cyklu i odważyłam się zrobić betę... nie wiem.. ale właśnie dostałam wynik <1,20 cykle mam zazwyczaj 30 bądź 30 paro dniowe. Czy próbować jeszcze w dniu planowanej miesiączki jeśli się nie pojawi? :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziś 27dzien cyklu i odważyłam się zrobić betę... nie wiem.. ale właśnie dostałam wynik <1,20 cykle mam zazwyczaj 30 bądź 30 paro dniowe. Czy próbować jeszcze w dniu planowanej miesiączki jeśli się nie pojawi? :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dzień po planowanej miesiączce zrób test z porannych siuśków. Jak wyjdzie pozytywnie idź na bete.
 
Karolcia przesunieta owu?w ktorym dniu mialas? Bo razem owulowalysmy 9.03.U mnie to byl 19 dc:) ja dopiero 8t4d bede miala jakos 20..21 kwietnia:p

Ja wlasnie nie wiem kiedy isc..tez poszla bym 14 kwietnia to wtedy 7t5d ale nie raz sa roznice 2 tyg miedzy Om a usg i wtedy to bylby 5.. i moze nie byc serduszka:/
Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Ja myślę, że miałam owu 9.03. A ostatnią @ zaczęłam 13.02 [emoji6] także liczę, że ciąża jest młodsza niż przy standardowych cyklach [emoji6]

@doublemummy byłabym wdzięczna [emoji6]
 
Dziś 27dzien cyklu i odważyłam się zrobić betę... nie wiem.. ale właśnie dostałam wynik <1,20 cykle mam zazwyczaj 30 bądź 30 paro dniowe. Czy próbować jeszcze w dniu planowanej miesiączki jeśli się nie pojawi? :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też niby w 26 dc miałam betę ponad 40, ale dla pewności zrób test ciążowy w dniu spodziewanej @ jak radzą dziewczyny. Nigdy nie wiadomo. Trzymam kciuki

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzieki za wiadomości. Tak zrobię... ostatnio tak mnie dziwnie bolał prawy jajnik. A dziś już nic nie czuje... pozdrawiam was i mam nadzieje ze będę tu mogła z Wami zostać [emoji20]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem z Zamościa, na państwową wizytę w szpitalu zapisuję sie zawsze 2 tygodnie wcześniej, jak jest potrzeba dzwonie do lekarza i każe przyjechać, w rejestracji mówie ze lekarz mnie przyjmie i już :) Łatwiej jest wcisnąć się na fundusz na wizytę niż prywatnie. Przynajmniej u mnie

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Hej, ja okolice Krasnegostawu [emoji1]
 
reklama
Do góry