reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Oska nie martw się :* Poród wywołuje skrajne emocje. Myślę że gdyby to bratowa męża zadzwoniła z informacją że Jej ciąża jest zdrowa w chwili kiedy Ty byś rodziła (i to bliźniaki!) to bratowa usłyszałaby to samo co Ty teraz. Najważniesze żeby mąż Cię wspierał. To z Nim będziesz tworzyć rodzinę nie z teściową ;)
Masz racje. Z tesciami od poczatku jest na dystans. Moze dlatego, że mieszkają 600 km od nas. Trudno. Moze to i lepiej. Im sie nie spieszy do nas to i my się nie wybieramy. Mieszkamy u siebie już dwa lata i byli u nas raz, a i to osobno. Zechcą zobaczyć wnuki to trafia, a jak nie to trudno. Mąż teraz przylatuje, ale nawet nie chce słyszeć żeby ich odwiedzić. Może to i lepiej.
 
reklama
Oska ja mojej tescioweh wyslalam zdjecie z usg w piatek i do tej pory nie odpisala hehe :) jakos mi to wisi :) nie martw sie i ciesz sie tym ze dzieciaczki zdrowe :*

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
No to też... Trudno, jej strata, jeśli nie chce tego z Tobą przeżywac[emoji5]
 
No to też... Trudno, jej strata, jeśli nie chce tego z Tobą przeżywac[emoji5]
U mnie jest dziwna sprawa w rodzinie bo moja tesciowa uznaje tylko jednego wnuka i nie jest nim moj syn hehe :) już przyzwyczajona jestem :) bardziej mi meza szkoda bo to jednak matka. No ale coz. My zyjemy 1000 km od nich i jest dobrze. Jak jade do Polski na 3 tygodnie to moja mama od Franka na krok nie odchodzi a tesciowej nigdy go nie zostawilismy zeby popilnowala dluzej niz 3 godziny z koniecznosci.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ogolnie nic do tesciow nie mam . Sa w pozadku po za tym stosunkiem do dzieci

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No my tez do tesciow mamy kawałek. A drugi ich syn mieszka tylko 50 km. Może to z tego wynika ta różnica w traktowaniu i podejściu. Tak jak i u Was. Ale mniejsza o teściów. Mamy swoje rodzinki i tylko to sie liczy [emoji4]
 
No my tez do tesciow mamy kawałek. A drugi ich syn mieszka tylko 50 km. Może to z tego wynika ta różnica w traktowaniu i podejściu. Tak jak i u Was. Ale mniejsza o teściów. Mamy swoje rodzinki i tylko to sie liczy [emoji4]
Dokładnie :) dla mnie teraz liczy sie to żeby jak najszybciej wrocic do domu hehe bo taki upal :D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie jest dziwna sprawa w rodzinie bo moja tesciowa uznaje tylko jednego wnuka i nie jest nim moj syn hehe :) już przyzwyczajona jestem :) bardziej mi meza szkoda bo to jednak matka. No ale coz. My zyjemy 1000 km od nich i jest dobrze. Jak jade do Polski na 3 tygodnie to moja mama od Franka na krok nie odchodzi a tesciowej nigdy go nie zostawilismy zeby popilnowala dluzej niz 3 godziny z koniecznosci.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ale macie teściów i możecie im dzieci chociaż na te 3h podrzucić. A ja nie mam teściów, a tata w słabym stanie, więc nie wiem jak długo mój orzeszek będzie choć jednego dziadka miał.
 
Ale macie teściów i możecie im dzieci chociaż na te 3h podrzucić. A ja nie mam teściów, a tata w słabym stanie, więc nie wiem jak długo mój orzeszek będzie choć jednego dziadka miał.
To tez prawda :* nie ma co narzekac. Mysle ze za rok zaczne juz mamie Franka na wakacje zawozic . No ale to jeszcze zobaczymy. Jak sie laski dzisiaj czujecie? Ja ubralam sobie do pracy dżinsowe krotkie spodenki z tamtego roku i jestem w szoku ze sa luźne.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oska ale przeciez ucieszyla się:)Powiedziala ze super i ze Cię wyściska pozniej i na pewno wrocicie do rozmowy.Nie nakręcaj się:*Przezywa porod bo to ogromne i stresujące wydarzenie.Twoj bedzie przezywac podwojnie,zobaczysz

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry