reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Hej Mamuśki. Dopiero dotarłam do domu. Moje Skarby są w porządku. NT 1,7 i 1,8[emoji1][emoji7][emoji7][emoji7] Przepływy w porządku, kość nosowa obecna. Teraz tylko wyniki z pappy. I jestem o tydzień dalej. Dziś 13 i 3 dni. Termin przesunął mi się na 29 listopad, ale tak z miesiąc wcześniej mam się szykować. Jedna Kropka spała grzecznie, a druga zwiercona okropnie. Rozpycha się, kopie współlokatora [emoji6]Nie chciał dac się zmierzyć. Leżałam z godzinę zanim wszystko pokazał lub pokazała. Jezusie, nawet sobie nie wyobrażacie tej ulgi. Dzięki za wsparcie i pozytywne mysli[emoji11][emoji11][emoji11][emoji11][emoji11]
Ha! Wiedziałam że będzie w porządku i Bąbelki będą zdrowe. Gratulacje :)

Mi się dziś 30 min wcześniej udało skończyć zajęcia. Uff, jak dla mnie w obecnym stanie to i tak godzinę za długo. Swoje szafowe porządki zacznę może we wtorek :) Jutro drugi dzień zajęć, a w poniedziałek przychodzi do mnie przyjaciółka ze swoją księżniczką <3 Ale się cieszę! Także wtorek to będzie mój dzień porządków :D Dziś mąż wyręczył z obiadkiem. Pyszny makaron pełnoziarnisty z brokułem i sosem serowym, mniom :D
Miłego wieczora Wam życzę, a ja idę powiesić pościel na suszarce i nastawić ręczniki do prania :)
 
reklama
Siostra urodziła bliźnięta w 32 tyg i Maluchy skończyły w inkubatorach. Wolalabym tego uniknąć. Ale poród w listopadzie to też nie jest szczyt moich marzeń. No nic, zobaczymy jak wyjdzie[emoji4]
 
reklama
Do góry