reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Już sinieje powoli. A boli jak chol....

No to już raczej jak to się mówi "po ptokach" zejdzie paznokieć jak nic :-(
Wiesz co mój facet robi (ale ty tego nie rób!!!!) Zawsze jak sobie palca przybije to robi dziurę paznokciu żeby ta krew zeszła i wtedy już tak palec nie boli bo mu to ciśnienie zejdzie co naplywajaca krew powodowała. Ale on jest sadysta he he on się żadnego bólu nie boi hehh nie raz go podziwiam...bo mnie jak ząb boli to za nic w świecie nie usnę a jego tak kiedyś raz ząb bolał położył się i poszedł spać...ma.bardzo duża tolerancję bólową hehh.
 
No to już raczej jak to się mówi "po ptokach" zejdzie paznokieć jak nic :-(
Wiesz co mój facet robi (ale ty tego nie rób!!!!) Zawsze jak sobie palca przybije to robi dziurę paznokciu żeby ta krew zeszła i wtedy już tak palec nie boli bo mu to ciśnienie zejdzie co naplywajaca krew powodowała. Ale on jest sadysta he he on się żadnego bólu nie boi hehh nie raz go podziwiam...bo mnie jak ząb boli to za nic w świecie nie usnę a jego tak kiedyś raz ząb bolał położył się i poszedł spać...ma.bardzo duża tolerancję bólową hehh.
O ludzie. No to ma pomysły Twoja połówka. Pozwolisz, ze nie skorzystam[emoji23]
 
Szczerze Ci powiem że chciałabym mieć kiedyś taki brzusio jak Ty ja zawsze byłam sobie przy kości i fałdki na brzuszku miałam, fajna masz figurkę :-)
Jako że mam dwa porody za sobą nie jest źle ale tak na mój zwrost przydało by mi się z 5 kg mniej. Tzn chodzi mi bez okresu ciążowego. Po porodzie będę ostro ćwiczyć bo w lipcu 2018 ma siostra wesele i będę świadkowa,chciałbym ładnie wyglądać ;) tylko nie wiem jak po CC jest z ćwiczeniami

......:::::::::11tydz i 5dni::::::::.........
 
Helo
My zaraz mamy komunię a mój młody z tatą jeszcze na turnieju!!!! Trudno, przyjedziemy na koniec mszy i tak bedzie tyle ludzi ze wszyscy do kosciola sie nie zmieszczą , ehhh młody ma dobry dzień bo do tej pory strzelił 5 goli a ma dzisiaj 6 meczy od 8 rano więc przyjedzie padnięty :-)
Ja już prawie gotowa, tylko kombinezon trochę się ciasny zrobił ehhh trochę mi się przytylo przez te 3 tygodnie.. .. Może jakoś wysiedze :-/
Oska teściową się nie przejmuj, poród w rodzinie to tam większe emocje, a utuli Cię jak się zobaczcie! ;-) współczuję palucha wiem że boli w ch.... :-/
 
O ludzie. No to ma pomysły Twoja połówka. Pozwolisz, ze nie skorzystam[emoji23]

Oczywiście, sama też bym nie skorzystała :-)
Ja sobie kiedyś wyciągałam piwko dla szwagra z szafy a tam miałam poukładane jedno na drugim i jakoś jedna puszka się przewróciła i tym rantem od dołu spadła mi na palec też palec w momencie siny się zrobil...i od tego czasu twierdzę że alkohol szkodzi zdrowiu he he :-)
 
Do lipca to będziesz już laska. Ja cc miałam 30 czerwca a 1 września już byłam na aerobiku :-) musisz wsłuchać się w ciało czy już możesz
Koleżanka mi właśnie mówiła że w maju urodziła, a początkiem lipca była nad wodą i nawet pływala a ja nie potrafię sobie wyobrazić że po takim cięciu można wejść do syfiastej wody, wydaje mi się że to jeszcze świeże. Ale nie wiem bo oprócz rozciecia krocza dwu krotnie nie miałam nic zszywanego nigdy.
 
1495965023-aaaaaa.jpeg

Pozdrowionka ;)
Gdzie schowalas brzuch? W kieszen? Ja nawet jak leze to widac:)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry