reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Allime mi rowniez przykro z powodu jednego Aniołka:( ale dobrze ze 2 silny i pieknie tam fikał!!Ma teraz moc za dwoch!Bedzie dobrze:*

Witam nowe Mamusie:)ale tu dzis przyplyw heh:)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Alime bardzo mi przykro z powodu jednej Kruszynki, najważniejsze że druga ma się dobrze!
Witam nowe Mamusie ;-)
Syn mi wrócił ze szkoły hulajnogą i..... zapomniał zabrać plecak ze szkoly i musiałam jechać autem. Zaraz zbieram się na budowę no dzisiaj jestem umówiona z fliziarzem i kominarzem ☺
 
Alime bardzo mi przykro z powodu jednej Kruszynki, najważniejsze że druga ma się dobrze!
Witam nowe Mamusie ;-)
Syn mi wrócił ze szkoły hulajnogą i..... zapomniał zabrać plecak ze szkoly i musiałam jechać autem. Zaraz zbieram się na budowę no dzisiaj jestem umówiona z fliziarzem i kominarzem ☺
Przypomniałaś mi, że mój mąż parasolki wczoraj od lekarza nie zabrał :)
 
M@gda - nie podawałam danych Eklerce, jestem tylko na wątku "poznajmy się". Zaraz pododaję resztę.

Witam nowe dziewczyny, powodzenia !!!

ledwo nadrobiłam co naskrobałyście. Dwa dni czytania zanim dobrnęłam do końca:happy:, ale już nie wiem co chciałam napisać i komu.
 
Ja już po usg . Dzidziuś się ma dobrze Ale mam krew w moczu i to duzo:(jutro jadę na dodatkowe badania bo niewiadomo czy to nerki czy przyszłe łożysko się odwarstwia
 
bebebe, kurczaczki, ze 3 tyg cie nie było, co u ciebie???

Jestem cały czas czytam. Mam mega mdłości i szczerze nie mam siły na nic. Już mężowi mówiłam że chyba mam depresje [emoji52]
Miałam jeszcze krwiaka i plamiłam wiec leżałam przez 2 tyg ale teraz jest juz ok [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jestem cały czas czytam. Mam mega mdłości i szczerze nie mam siły na nic. Już mężowi mówiłam że chyba mam depresje [emoji52]
Miałam jeszcze krwiaka i plamiłam wiec leżałam przez 2 tyg ale teraz jest juz ok [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
depresji mówimy stanowcze nie!!! Pogoda jest ładna, zielono dookoła, humor od razu robi się lepszy :)

Czyli już po plamieniach?? to dobrze :)
 
Do góry