reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Hejo. U mnie noc w plecy no Franek ponad 39 stopni gorączki eh. Co mi zbilam to po chwili znowu wysoka. Zbieram sie za jakas godzinę z groszem do lekarza bo dzisiaj piątek i nie bede na weekend lekarzy szukac . Padnieta jestem. Trzymam kciuki dziewczynki za wizyty ;*

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hejo. U mnie noc w plecy no Franek ponad 39 stopni gorączki eh. Co mi zbilam to po chwili znowu wysoka. Zbieram sie za jakas godzinę z groszem do lekarza bo dzisiaj piątek i nie bede na weekend lekarzy szukac . Padnieta jestem. Trzymam kciuki dziewczynki za wizyty ;*

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
U nas syn miał gorączkę ostatnio przez 2 dni wtorek, środa . Pomógł nurofen i syrop przeciw wirusowy na górne drogi oddechowe na 3 dzień już nic mu nie było, mówił że go gardło bolalo ale ze juz nie. Powodzenia i zdrówka.

......:::::::::10tydz i 3dni::::::::.........
 
Ja na prenatalne jadę do Katowic na Żelazną GYNCENTRUM tam lekarz mnie odesłał nawet sprawdzałam u nich cennik z ciekawości i prenatalne tam kosztują 150 ja na szczęście mam skierowanie i na NFZ będę miała robione bo bym inaczej zbankrutowała

Aaa nie 200zl prenatalne i 150zl test PAPPA ja się tam wybieram 8.06. i w cenniku tak widziałam....
 
To fajna cena , u mnie komplet 520 ...

Mi dzisiaj znowu nie dobrze, a zakupy mam w planie. Trzeba dziecku krótkie spodenki kupić :-)
No to widzę, że podobne zakupy w planach mamy [emoji4]
Muszę małej kupić krótkie spodenki i sandałki bo już chyba zostanie tak ciepło :)
U mnie już zaczyna się etap bezsenności. W poprzedniej ciąży tak samo było. Pamiętam, że nie mogłam spać i piekłem ciasta, babeczki itp i mój mąż wstawal rano i zawsze miał jeszcze ciepłe ciasto do pracy [emoji16][emoji16]


m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Witajcie ponownie po jakiejś przerwie. Miałam ciężki tydzień - dużo spraw do załatwienia, a do tego parę razy zdarzyło mi się omdlewać. Boję się sama wychodzić z domu... Za to nudności się zmniejszyły. Starałam się czytać forum na bieżąco. Witam wszystkie nowe mamy i gratuluję udanych wizyt. A tym, które mają jakieś dolegliwości, stres czy są w szpitalu życzę polepszenia i dobrych wiadomości, które są często najlepszym lekarstwem dla nas ;-) ;)
 
Aaaale ja się stresuje dzisiejszą wizyta. W nocy jakieś koszmary, a rano biegunka. Chyba prześpie cały dzień, albo wezmę się za prasowanie, bo mam niezłą sterte. Co by szybciej czas poleciał. Mój mąż się cieszy na to badanie i nie może się doczekać, zero ma stresu, dziwny jest.
 
Hejo. U mnie noc w plecy no Franek ponad 39 stopni gorączki eh. Co mi zbilam to po chwili znowu wysoka. Zbieram sie za jakas godzinę z groszem do lekarza bo dzisiaj piątek i nie bede na weekend lekarzy szukac . Padnieta jestem. Trzymam kciuki dziewczynki za wizyty ;*

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Daj później znać co i jak[emoji4]
 
@Ankuś @Millo ja mam jak Ankuś..po prostu cała rozdygotana jestem. Mój A.dziś pracuje z domu, żebym sama nie musiała siedzieć i się zamartwiać. Na szczęście oboje pracujemy w branży IT więc nie ma problemu z pracą zdalną.
Tak jak przwidywalam pół nocy nie spałam. Mam taki durny charakter..dużo się przejmuje rzeczami na które tak na prawdę nie mam za bardzo wplywu ;(

Wierzę jednak głęboko, że wszystkie 3 wrócimy dziś z dobrymi wieściami !!!
 
reklama
Aaaale ja się stresuje dzisiejszą wizyta. W nocy jakieś koszmary, a rano biegunka. Chyba prześpie cały dzień, albo wezmę się za prasowanie, bo mam niezłą sterte. Co by szybciej czas poleciał. Mój mąż się cieszy na to badanie i nie może się doczekać, zero ma stresu, dziwny jest.
A na która masz? Będzie dobrze. Musi być i koniec[emoji8]
 
Do góry