reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Mi pomagalo jedzenie, wiem to przekorne ale jak tylko zaczynało mnie mdlic to jadłam. :) pomagało
To nie kest takie przekorne. Ja jak bylam mala, bylam bardzo chora na trzustke, mialam zaburzenia wydzielania enzymow trawiennych i w moich zaleceniach mialam m.in. ze nie moge byc glodna, bo wtedy boli, ale tez jak bolalo to robilam sie z marszu glodna i jadlam po trochu np bulki z miodem (lekko strawne). Nie bylo to remedium, bo czasami musialam miec dnioewe głodówki, ale pomagalo.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej:)))))
Ja juz po wizycie:) maleńkie zdrowe, ruszało sie, jedno ujęcie na monitorze było tak bardzo widoczne ze miałam wrażenie ze widze całego bobaska z rączkami, nóżkami, noskiem, oczkami i usteczkami:) niestety zdjecie juz nie jest takie wyraźne. W 3 tyg maluszek urósł 2 cm, ma teraz 4,16cm:) według ostatniego usg dzis powinno byc 10tc i 4 dni, a według dzisiejszego 11 tydz i 1 dzien , czyli data porodu znowu mi sie zmieniła na 4 grudnia .

Wszystkim Wam zycze szczęśliwych wizyt i pięknych widoków!!!
 
Hej dziewczyny miałam totalny brak checi na siedzenie w internecie takze dopiero teraz pisze. Dzisiaj o 17.40 mam wizyte zobaczymy co tam u fasolki. Znowu progesteron troszke mi spadl ( z 17 do 12) ale caly czas w normie, bole lekkie okresowe czasami. Zobaczymy co dżin powie. Reszcie życze udanych wizyt
 
Millo, oczy mi wyszły jakie cuda robisz... napisałam coś w "Nasze hobby". Dziewczyny, toż Millo cuda na kiju robi :D:D

Madzia wyślij linka pójdę podglądnąć :D może millo będzie miała klientki na cuda ;)

@Basieksu bierzesz ;luteinę ,albo dupfaston?? Powiem Ci że przy takim progesteronie mój lekarz daje zastrzyki prolutexu
 
@Millo widziałam jestem zachwycona !!!!!!! Cudownosci Masz talent kochana!!

A ja dzisiaj stekalam o cieście z rabarbarem, to mi mój Pan robi ☺️
DSC_0536.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0536.jpg
    DSC_0536.jpg
    36,3 KB · Wyświetleń: 388
Madzia wyślij linka pójdę podglądnąć :D może millo będzie miała klientki na cuda ;)

@Basieksu bierzesz ;luteinę ,albo dupfaston?? Powiem Ci że przy takim progesteronie mój lekarz daje zastrzyki prolutexu
Wejdz na.folder grdniowe mamy, tam gdzie mamy wszystkie nasze watki, wozki, brzuszki i inne i tam jest tez watek o hobby. Jesli nie bedziesz mogla znalesc.podesle jak bede nadawac z.kompa. Chwilowo zwisam z hamaka :d

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co za dzień, cały czas.mi niedobrze. A dzisiaj goście, w domu Sajgon, nie wiem kiedy posprzatam i jak. Jeszcze ciasto muszę zrobić, no jakiś koszmar

Przepraszam, że marudze ale dzień dzisiejszy mnie pokonał

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co za dzień, cały czas.mi niedobrze. A dzisiaj goście, w domu Sajgon, nie wiem kiedy posprzatam i jak. Jeszcze ciasto muszę zrobić, no jakiś koszmar

Przepraszam, że marudze ale dzień dzisiejszy mnie pokonał

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
Gdybyś była bliżej podrzucilabym Ci swoje ciasto, właśnie dochodzi.

Trzymaj się ciepło ale nie porcelany! I żeby jutro Ci wynagrodzilo :-)
 
reklama
Co za dzień, cały czas.mi niedobrze. A dzisiaj goście, w domu Sajgon, nie wiem kiedy posprzatam i jak. Jeszcze ciasto muszę zrobić, no jakiś koszmar

Przepraszam, że marudze ale dzień dzisiejszy mnie pokonał

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
A marudź ile musisz. Ja w takie dni mowie "pierdole nie robię, skończyła mi się mana" :d

Cisto kup, rzeczy upchnij w szafie. Polecilabym tez wlaczenie samosprzatajacego odkurzacza ale nie wiem czy masz, gary do zmywarki i bedzie :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry