reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Uwierzę jak poczuje chyba hehe :) boję się trochę nieznanego. W Polsce już wiem co i jak a tutaj czuję się jakbym pierwszy raz w ciąży była.
 
reklama
Cześć dziewczyny, witam nową koleżankę :)
Ja za radą @Millo poszłam działa rano na progesteron, no i przy okazji na bete. Zbankrutuje, ale czego się nie robi dla spokoju. Wczoraj dzwoniłam do swojego ginekologa, ale nie odbierał. Niestety z Nim jest trudny kontakt telefoniczny, będę próbowała dzisiaj. Wczoraj powiedzieliśmy teściowej i jej partnerowi, męża babcią, bo wszyscy byli na obiedzie u teściowej. Ucieszyli sie bardzo, cudowne chwile :)
 
Hejka. Chciałam się przywitać i dołączyć do Grudniówek :-)
Pierwszy pozytywny test był w zeszły poniedziałek, w czwartek usg i potwierdzenie przez lekarza :-)
Jest to Moja pierwsza i długo wyczekiwana ciążą po stymulacji hormonalnej. Termin zapowiadany na 2 grudnia :-)
Pozdrowionka :-***
 
@iwilleatyou cześć [emoji6] moja koleżanka prowadziła drugą ciążę w Niemczech i mówiła, że bez porównania z tą prowadzoną w Polsce [emoji6] na plus oczywiście [emoji6]. Nikt jej nie zbywał że jest w ciąży i tak musi być / musi się przyzwyczaić, jak ją coś nurtowało (bo jak wiadomo ciąża ciąży nie równa [emoji6]) to udzielali konkretnych odpowiedzim [emoji6]. Pewnie wszystko zależy na jakiego lekarza się trafi [emoji6]

@Ankuś wyniki po południu? Daj nam znać jak już je odbierzesz [emoji6]. A ginekolog może dziś już odbierze, może rozmowa z nim Cię uspokoi [emoji6].

Ja dziś czuję się beznadziejnie [emoji53] wczoraj zbyt szybko poczułam wiosnę i chyba mnie przewiało. Wieczorem musiałam się owinąć kocem, aż mnie trzęsło z zimna. Nawet ubrałam bluzę z kapturem bo myślałam że mi głowa zamarznie.. Dziś oczywiście ból gardła i katar.. Do tego mam "gulę w gardle" i jakoś tak mi niedobrze..

Ale życzę Wam miłego dnia [emoji6]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Ja objawów ciążowych wciąż brak oprócz zmian nastrojów :D dziś już chyba z trzy razy się popłakałam sama do końca nie wiem dlaczego :D :D :D

Napisane na 5080X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ankuś to czekam na wyniki :**
Dobrze ze dla swojego spokoju zrobilas!


Witam nową forumowiczkę:)Gratulacje:)W ktorym tyg bylas na usg?Bylo juz cos widac u Ciebie?

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Dziewczyny ;)Ja o swojej pierwszej i wyczekiwanej ciąży dowiedziałam się w środę.Trzy pozytywne testy wynik bety ok,lekarz potwierdził ciążę to 4 tyd. Teraz tylko myśl żeby wszystko było dobrze a w głowie tysiąc pytań ;)
 
U Mnie trochę się pozmieniało. Z energicznej kobiety której wszędzie pełno było jestem teraz osowiała, szybko się męczę i kompletnie nic Mi się nie chce. Aż się sama nie poznaję. Bardzo się wzruszam aż do łez. A to dopiero początej 6tyg. Ciekawe co będzie dalej [emoji12][emoji12]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
I tak już było coś widać. Lekarz powiedział że jest wcześnie ale już widać. Poszłam tak wcześnie bo zaczęły Mi się zawroty głowy i trochę Mnie to przeraziło.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry