reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Kurcze czytam o tych waszych betach a ja dopiero do gina pójdę bo nie mieszkam w Polsce i nie wiem jak to ogarnac . Ale mam nadzieję że wszystko dobrze i staram się nie stresować :)
 
Hej dziewczyny. Od wieczora strasznie mnie mdli. Zjadłam kanapkę bo ponoć z pustym brzuchem jeszcze gorzej. W sumie dalej tak samo. Idę właśnie odprowadzić syna do przedszkola i postanowiłam że dzisiaj robię ostatni test ciążowy dla spokoju że te dwie grube krechy tam są. Później grzecznie czekam na wizytę u lekarza. Dzisiaj mam wolne więc będę do was zaglądać. Miłego dnia :*
 
Gratulacje. Teraz już wiesz, że coś tam się dzieje i test to tylko formalnosc[emoji1] a gdzie za granicą jesteś?
 
W Niemczech mieszkamy. Niedaleko Francji. Mam nadzieję że się dzieje i że wszystko ok bo z moim synem połowę ciąży spędziłam w szpitalu,a teraz po cichu liczę że wszystko będzie super i będę "biegac" do końca :)
 
A to niestety nie pomogę. Ja mam doświadczenia z Anglii. A ta pierwsza ciążę przechodziła w Niemczech? Możesz liczyć na usg na tym etapie?
 
Pierwsza ciąża w Polsce. Tutaj do lekarza za tydzień to będzie już 6 tydzień z groszami i z tego co się dowiadywalam to mogę liczyć na USG :)
 
To mój 6 test od tamtego poniedziałku i po 2 sekundach wyszedł bardzoooo pozytywny czyli dwie tłuste krechy . Uff więc chyba naprawdę jestem w ciąży :D dalej nie mogę uwierzyć :)
 
reklama
Do góry