reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Zapmarta! Powodzenia na wizycie!

Hej, nie śpię od godziny przez potworny ból głowy, boli od wczoraj jak wstałam z drzemki popołudniowej. Już nie wiem co robić, okłady nie pomagają :-( ehhh jakieś rady?
 
reklama
Zapmarta kciuki zaciśniete za dzisiaj:*

Darunia mnie tez glowa od wczoraj boli.. bolala 2 dni temu.Zaczynam sie martwic co mnie tak czesto boli :/Chyba sie wkoncu kawy napije bo wiem ze to slabe cisnienie pewnie jest przyczyna u mnie.



Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry. I u mnie kciuki zaciśnięte :* ja obudziłam sie z katarem i opryszczka na ustach :( eh chociaz mdlosci mijaja i moglam zjesc sniadanie. Pozniej sie zbiore na zakupy i upieke ciacho bo jutro mam zaproszenie na obiad do szefowej. Miłego dnia robaczki:***

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, ja również dołączam do trzymania kciuków @zapmarta , musi być wszystko dobrze. :)

Już jak zwykle w ciąży obudziłam się dziś o 4:20 ale za to po bardzo specyficznym śnie.
Byłam pierwszy dzień w domu po porodzie maleństwa (synka), tylko jak zauważyłam, że jest głodny to uświadomiłam sobie że jeszcze go nigdy nie karmiłam i nie wiem jak, przez co miałam parę przygód. ;) Do tego mały mimo że wielkością był noworodkiem i wiedziałam że dopiero wróciłam z porodówki, to był bardzo rozwinięty jak na swój wiek bo sam się przewracał plecy/brzuch, unosił główkę i raczkował, czym troszkę mi psocił... :D
To pierwszy mój taki sen i się dziwnie czułam po przebudzeniu, tym bardziej, że rzadko pamiętam sny, a tu dość długi fragment pamiętam ze szczegółami.
 
Zapmarta! Powodzenia na wizycie!

Hej, nie śpię od godziny przez potworny ból głowy, boli od wczoraj jak wstałam z drzemki popołudniowej. Już nie wiem co robić, okłady nie pomagają :-( ehhh jakieś rady?



Ja nacieram skronie Amolem lub Argolem ból staje się wówczas do wytrzymania po jakimś czasie przechodzi, trzymaj sie:)
 
Hej, ja również dołączam do trzymania kciuków @zapmarta , musi być wszystko dobrze. :)

Już jak zwykle w ciąży obudziłam się dziś o 4:20 ale za to po bardzo specyficznym śnie.
Byłam pierwszy dzień w domu po porodzie maleństwa (synka), tylko jak zauważyłam, że jest głodny to uświadomiłam sobie że jeszcze go nigdy nie karmiłam i nie wiem jak, przez co miałam parę przygód. ;) Do tego mały mimo że wielkością był noworodkiem i wiedziałam że dopiero wróciłam z porodówki, to był bardzo rozwinięty jak na swój wiek bo sam się przewracał plecy/brzuch, unosił główkę i raczkował, czym troszkę mi psocił... :D
To pierwszy mój taki sen i się dziwnie czułam po przebudzeniu, tym bardziej, że rzadko pamiętam sny, a tu dość długi fragment pamiętam ze szczegółami.
Hehe mi sie dzisiaj snilo ze urodzilam drugiego syna i dalam mu na imie Gabryś :D aaa i ze nie mialam pokarmu grrr

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@zapmarta kciuki za wizytę.

Ja Wam dziewczyny zazdrościłam objawów ciążowych i teraz mnie dopadły o_O mam mega zgage i nie mogę planować obiadów bo wszystko jest blee. Boję się cały czas o moje maleństwo ,zeby serduszko wciąż biło. Mogłabym średnio co 4 dni biegać na usg.

@M@gda Moje planowane wizyty to 22.05- zakładanie karty ciążygin.nr.1 , 30.05- prenatalne, 1.06- wizyta u gina nr2. Chodzę do dwóch bo 1 daje recepty na R a drugi robi badania i ma lepszy sprzęt do usg :D
 
reklama
Do góry