reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Hej dziewczyny! Ja dziś nadaje że szpitala. Poszłam wczoraj na wizyte bo czułam jakiś niepokój no i to ciśnienie...okazało się z bliźniaków pozostał tylko 1 :( na szczęście jest silny i powinien dać radę. Lekarka od razu załatwiła mi miejsce na oddziale, i tak sobie leżę. Wszpitalu podłączyli mi holtera ale dziś jak na złość ciśnienie mam w normie i nic lekarzy nie niepokoi:/ pozdrawiam Was! Miłego weekendu!
 
reklama
Hej dziewczyny! Ja dziś nadaje że szpitala. Poszłam wczoraj na wizyte bo czułam jakiś niepokój no i to ciśnienie...okazało się z bliźniaków pozostał tylko 1 :( na szczęście jest silny i powinien dać radę. Lekarka od razu załatwiła mi miejsce na oddziale, i tak sobie leżę. Wszpitalu podłączyli mi holtera ale dziś jak na złość ciśnienie mam w normie i nic lekarzy nie niepokoi:/ pozdrawiam Was! Miłego weekendu!
Trzymam kciuki za to zeby wszystko bylo dobrze :* odpoczywaj kochana

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co dzisiaj gotujecie? Mnie maz namowil na karkowke no to zrobilam w piekarniku i powiem wam ze pycha do tego zdrowa salateczka i ziemniaczki z wody
1494680585-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nikt bić nie będzie :-)
Ja przed ciąża to rzadko makaron jadłam, częściej kaszę. Ale teraz codziennie najchętniej bym jadła. Tak samo jak pizzę. Mój mąż mój brzuch nazywa "co u Wlocha słychać"... Więc wiesz :-)
Jedyne co, to jem ciemny makaron, bo czuję że zdrowszy. Lasagne uwielbiam, rosół może dla mnie nie istnieć, chyba że z domowym makaronem :-)
Ja znow buraki jem... i orzeszek zostal przezwany przez dziadkow burakiem albo buraczanka. Tak mi dziecko przezywaja !!!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny! Ja dziś nadaje że szpitala. Poszłam wczoraj na wizyte bo czułam jakiś niepokój no i to ciśnienie...okazało się z bliźniaków pozostał tylko 1 :( na szczęście jest silny i powinien dać radę. Lekarka od razu załatwiła mi miejsce na oddziale, i tak sobie leżę. Wszpitalu podłączyli mi holtera ale dziś jak na złość ciśnienie mam w normie i nic lekarzy nie niepokoi:/ pozdrawiam Was! Miłego weekendu!
Przykro mi, bardzo. Trzymam kciuki za drugiego!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co dzisiaj gotujecie? Mnie maz namowil na karkowke no to zrobilam w piekarniku i powiem wam ze pycha do tego zdrowa salateczka i ziemniaczki z wody
1494680585-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
O nie... tylko nie mieso...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co dzisiaj gotujecie? Mnie maz namowil na karkowke no to zrobilam w piekarniku i powiem wam ze pycha do tego zdrowa salateczka i ziemniaczki z wody
1494680585-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie tradycyjnie jak w kazda sobote ryba pieczona :-) zeby maz z corka odpoczeli troche od miesa
 
reklama
Hej dziewczyny! Ja dziś nadaje że szpitala. Poszłam wczoraj na wizyte bo czułam jakiś niepokój no i to ciśnienie...okazało się z bliźniaków pozostał tylko 1 :( na szczęście jest silny i powinien dać radę. Lekarka od razu załatwiła mi miejsce na oddziale, i tak sobie leżę. Wszpitalu podłączyli mi holtera ale dziś jak na złość ciśnienie mam w normie i nic lekarzy nie niepokoi:/ pozdrawiam Was! Miłego weekendu!
Przykro mi. Ale najważniejsze, żeby ta Kropka została już do grudnia u mamy pod sercem [emoji9]
 
Do góry