reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Witaj, Super, że się ujawniłaś.

Szwajcaria piękna jest, w sumie byłam tylko ze 2 razu w podróży u klienta w Genewie, ale podobało mi się i tak :)

To prawda, kraj piękny. Niestety nie jest w Unii i wiele rzeczy funkcjonuje tu inaczej. Na przykład nie ma powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego, każdy musi ubezpieczyć się prywatnie. Jeszcze tego nie ogarnęliśmy do końca i mamy dużo obaw jak to będzie w przypadku mojej ciąży. Mam nadzieję, że tylko "strach ma wielkie oczy"... W końcu ludzie tu żyją i też się rozmnażają :laugh2:
 
Skończyło mi się zwolnienie i muszę jechać 70 km w jedną i 70 km w druga stronę po jeden papierek Jak mi się nie chce...
 
I juz po :)
Wszystko jest dobrze u naszej fasolki!
Slyszelismy jak bije serduszko..jej to takie emocje, dopiero jak sie to zobaczy na wlasne oczy, to dociera, ze naprawde sie w brzuchu malego czlowieka nosi! :-)
I fajnie to zorganizowali, lekarz umial tylko po hiszpansku,ale weszly tez z nami dwie babeczki, ktore wszystko na angielski tlumaczyly, a moj mąż mnie za rękę trzymal i jak czegos nie zrozumialam, to tez mi wszystko mowil :)))) ( moj angielski jest bardzo przecietny, bo 10 lat mialam niemiecko w szkole)
Wrzucam fotke, bardzo przecietnej jakosci, bo dostalismy tylko wydruk na papierze, ale i tak sie w nia caly czas gapie :p
Teraz to juz jestem spokojniejsza:))))
Jeszcze raz dzieki dziewczyny! :-)
 
I juz po :)
Wszystko jest dobrze u naszej fasolki!
Slyszelismy jak bije serduszko..jej to takie emocje, dopiero jak sie to zobaczy na wlasne oczy, to dociera, ze naprawde sie w brzuchu malego czlowieka nosi! :-)
I fajnie to zorganizowali, lekarz umial tylko po hiszpansku,ale weszly tez z nami dwie babeczki, ktore wszystko na angielski tlumaczyly, a moj mąż mnie za rękę trzymal i jak czegos nie zrozumialam, to tez mi wszystko mowil :)))) ( moj angielski jest bardzo przecietny, bo 10 lat mialam niemiecko w szkole)
Wrzucam fotke, bardzo przecietnej jakosci, bo dostalismy tylko wydruk na papierze, ale i tak sie w nia caly czas gapie [emoji14]
Teraz to juz jestem spokojniejsza:))))
Jeszcze raz dzieki dziewczyny! :-)
Cieszymy sie razem z toba!!! Super!!!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
I juz po :)
Wszystko jest dobrze u naszej fasolki!
Slyszelismy jak bije serduszko..jej to takie emocje, dopiero jak sie to zobaczy na wlasne oczy, to dociera, ze naprawde sie w brzuchu malego czlowieka nosi! :-)
I fajnie to zorganizowali, lekarz umial tylko po hiszpansku,ale weszly tez z nami dwie babeczki, ktore wszystko na angielski tlumaczyly, a moj mąż mnie za rękę trzymal i jak czegos nie zrozumialam, to tez mi wszystko mowil :)))) ( moj angielski jest bardzo przecietny, bo 10 lat mialam niemiecko w szkole)
Wrzucam fotke, bardzo przecietnej jakosci, bo dostalismy tylko wydruk na papierze, ale i tak sie w nia caly czas gapie :p
Teraz to juz jestem spokojniejsza:))))
Jeszcze raz dzieki dziewczyny! :-)
Ale cudowne wieści kochana! Gratuluję!
Na kiedy masz kolejna wizytę i jak duży jest dzidziuś?? :biggrin2:
 
Oo, teraz udalo sie wrzucic dopiero :)
Dzidzia ma 1,4 cm. Z OM wychodzi 8t2d,ale w sumie jest tam dopiska +/- 9dni, z usg 7t2d :) tetna nie mam w wynikach, ale moj maz widzial tam jakies zmieniajace sie 140,wiec chyba to bylo tętno :)
 

Załączniki

  • IMG_20170511_132247.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg
    IMG_20170511_132247.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg
    42,7 KB · Wyświetleń: 71
@brzuchatka- super, cudna wiadomość!!! Gratulacje!
Ja już się nie moge doczekać mojego usg, ehhh jeszcze 11 dni! Oszaleje :p
czekam na obiad który sobie zamówiłam ponad godzinę temu i jeszcze nie ma! Zaraz jakiś długopis zjem :p
 
reklama
@brzuchatka- super, cudna wiadomość!!! Gratulacje!
Ja już się nie moge doczekać mojego usg, ehhh jeszcze 11 dni! Oszaleje :p
czekam na obiad który sobie zamówiłam ponad godzinę temu i jeszcze nie ma! Zaraz jakiś długopis zjem :p
Dzieki ;* A ktore usg?:) ja tez teraz jak mi zeszly te wszystkie emocje, to dostalam wilczego glodu..;) co zamowilas dobrego?
 
Do góry