reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Dziękuję, bo wczoraj pocieszałam, a dzisiaj sama mam doła. Waga w dół, cycki nie bolą, patrzę na brzuch i mam wrażenie, że mniejszy. Echh szybko można zmienić nastawienie. Odliczam godziny do wtorku.
 
reklama
Cześć Kochane Mamuśki mam pytanie czy mogę do Was dołączyć.? ? Co prawda termin mam tak 25-27.11 ale na listopadowych dziewczyny są już znacznie dalej i trochę mnie to stresuje..np ja prenatalne mam 24.05 a tam niektóre z mamusiek są już poo:)mam nadzieję że mnie przyjmiecie i ze będzie nam razniej. Tymbardziej ze znam tu kilka dziewczyn z innego watku:)Trzymam za nas wszystkie kciuki -w zabobony nie wierzę :laugh2:życzę cudownej niedzieli dla wszystkich mamus:biggrin2:
Malgos, super ze do nas dolaczylas. Jestes mile widziana. Dzuewczyny tutaj tez maja terminy 29, czy 30 listopada, ale to niemal grudzien ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Małgoś86 witaj, witaj pewnie ze możesz. mamy kilka dziewczyn z listopada. Ale nie potrzebnie te stresy bo dziewczyny teraz te z końca grudnia patrząc też na ciebie będą dużo do tyłu. będą w tej samej sytuacji jak ty na listopadowkach. ;)



......:::::::::7tydz i 5dni::::::::.........
Ale nadal byloby super jakby dziewczyny z konca grudnia z nami zostaly. Te roznice sie niedlugo wyrownaja :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
no wlasnie.. liczy się podejście lekarza do pacjenta..
jak moja pani gin po moim poronieniu (jak zaczelam płakać bo staralusmy sie o dzidzie ponad 2 lata) powiedziała do mnie ze czym tu sie przejmować "bo teraz ciąża to jak pójście po bułki do sklepu"..
i jak od niej wyszłam to już tam nie wróciłam.. w kolejnej ciąży -zmieniłam ginekologa:-)
Mnie przykro jak slysze ze takuebrzeczy mozna powiedziec.... my 5 lat sie staralismy... kurcze na wies sie wynioslam.ale nawet tam tak daleko nie ma.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale nadal byloby super jakby dziewczyny z konca grudnia z nami zostaly. Te roznice sie niedlugo wyrownaja :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie widzę że i tak na styczniowkach już są bardziej bo źle się tu czuły. Właśnie też to pisałam tylko skasowało mi się. TO WSZYTKO SIE WYROWNA JUZ NIEBAWIEM BO TYCH BADANIACH PRENATALNYCH. Bo teraz każdy z nas czeka na serduszko ja jeszcze nie słyszałam, a inne dziewczyny już dwa tyg temu słyszały ;) czekam na wizytę wtedy ja będę słyszeć a te z końca nie jeszcze i tak się czeka jedna na drugą, potem te badania prenatalne i znowu czekanie ale na tym się skończy ;) bo poznanie płci nie będzie tak proste jedna pozna w 14 tyg inna w 22 albo i dalej. ;) było tak samo w grupie z drugą ciąża ;)

......:::::::::7tydz i 5dni::::::::.........
 
Jedynie co powiem się czeka tak to na poród hehe w majówkach 2013 miałam termin na 1 Maj a urodziłam 15. Ze wszystkim byłam do przodu a potem okazało się że one czekały na mnie. Wyprzedziły mnie dziewczyny z końca miesiąca ;)

......:::::::::7tydz i 5dni::::::::.........
 
Ankuś. Waga nie jest żadnym wyznacznikiem. No co ty. Ja też mam dni, że w ogóle nie czuję żadnych symptomów. Czasem czuję. U nas powoli się wszystko normuje, bo dobijamy do 2 trymestru małymi kroczkami. We wszystkich poradnikach znajdziesz info, że przez pierwsze 3 miesiące możesz zarówno przytyć jak i schudnąć. Także spokojnie, bo niepotrzebnie się stresujesz. :*
 
reklama
No właśnie widzę że i tak na styczniowkach już są bardziej bo źle się tu czuły. Właśnie też to pisałam tylko skasowało mi się. TO WSZYTKO SIE WYROWNA JUZ NIEBAWIEM BO TYCH BADANIACH PRENATALNYCH. Bo teraz każdy z nas czeka na serduszko ja jeszcze nie słyszałam, a inne dziewczyny już dwa tyg temu słyszały ;) czekam na wizytę wtedy ja będę słyszeć a te z końca nie jeszcze i tak się czeka jedna na drugą, potem te badania prenatalne i znowu czekanie ale na tym się skończy ;) bo poznanie płci nie będzie tak proste jedna pozna w 14 tyg inna w 22 albo i dalej. ;) było tak samo w grupie z drugą ciąża ;)

......:::::::::7tydz i 5dni::::::::.........
Ja też jeszcze serduszka nie słyszałam,i cierpliwie czekam na następną wizytę 10.05.
 
Do góry