reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2017

Dziewczyny macie jakieś rady strasznie mnie wysypalo na buzi. Nigdy nie mialam problemow z cera nawet nie wiem jakie konsmetyki uzywac teraz...i od paru dni zauwazylam ze mam problemy z zebami tzn najpierw na dwa dni spuchlo mi dziąsło przy jednym zębie. A dzis górne zęby stały sie tak wrażliwe za zimną wode że koniec. Nie jestem wstanie wody sie napić. Masakra jakaś
 
reklama
_20170430_152126.JPG


Długo wyczekiwany obiad u teściowej :)
 

Załączniki

  • _20170430_152126.JPG
    _20170430_152126.JPG
    834,2 KB · Wyświetleń: 235
Hej grudnioweczki,

Ja mam gorszy dzień ostatnio staralm się odpoczywac ile się da.
Dzisiaj przy porannej toalecie jedna mini plamka z krwią

Dzwoniłam do mojego gin ale nie odbiera. W szpitalu na oddziale Pan doktor kazał ki zwiększyć dawkę duphaston i iść we wtorek na usg do doktora, nie czekać do czwartku....
Mam czarny scenariusz przed oczami
Nic mnie nie boli prócz zaparć, które mnie męczą, plamek prócz tej jednej też nie było...
Ahhhh
Do wtorku już bliziutko. Stosuj się do zaleceń lekarz i myśl pozytywnie. To pewnie nic poważnego. Tym bardziej, że jednorazowe i kropeczka. Może sobie zadrapałaś przy kąpieli, albo podcieraniu.
 
Raniuszek bedzie dobrze :-) to wcale nie musi byc nic strasznego i najgorszego. Ja z kolei wlaczam kiedy moge metronom na google ze 150cioma uderzeniami na minutę żeby moją fasolkę dopingować do przyspieszenia bicia serduszka :p
 
Agusia a nie przyjmujesz jakichś lekow przeciwzakrzepowych? Chyba to by mogla byc przyczyn opuchnietych i krawaiacych..

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Noe, nic takiego nie przyjmuję...moze po prostu starłam sobie szkliwo. We wtorek kupie sobie jakąś sensodyne czy cos w tem deseń i mam nadzieję pomoże. Bo szczerze oszalec idzie :(
 
Hej grudnioweczki,

Ja mam gorszy dzień ostatnio staralm się odpoczywac ile się da.
Dzisiaj przy porannej toalecie jedna mini plamka z krwią

Dzwoniłam do mojego gin ale nie odbiera. W szpitalu na oddziale Pan doktor kazał ki zwiększyć dawkę duphaston i iść we wtorek na usg do doktora, nie czekać do czwartku....
Mam czarny scenariusz przed oczami
Nic mnie nie boli prócz zaparć, które mnie męczą, plamek prócz tej jednej też nie było...
Ahhhh
Jest wszytko Oki na bank może spadek progesteronu, w tym tygodniu którym jesteś by się lało z Ciebie jak by maluszek Cie opuścił nie martw się głowa do góry duphaston ja np biorę dwa razy dziennie jak miałam plamienie zwiększyła go i było Oki Nie denerwuj się bo to źle wpływa na malucha
 
reklama
Raniuszek bedzie dobrze :-) to wcale nie musi byc nic strasznego i najgorszego. Ja z kolei wlaczam kiedy moge metronom na google ze 150cioma uderzeniami na minutę żeby moją fasolkę dopingować do przyspieszenia bicia serduszka :p
Ooo proszę co to takiego pierwszy raz słyszę,że tak można ją dzisiaj cały dzień w łóżku i słucham muzyki na słuchawkach mam nadzieję,że maluchy lubią muzykę mamusi
 
Do góry