reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Pisze że w normie. Ale też wszędzie pisze że co 2 dni powinna się podwajać.
Mam nadzieje że będzie dobrze. Jutro idę na USG i zobaczymy co powie lekarz i czy będze coś widać :) Mam nadzieje ze już cokolwiek zobaczze, trzymajcie kciuki :)
Denerwuje sie i chciałabym już wiedzieć coś więcej :)
Kazdy tak ma tutaj, juz jutro bedziesz cos wiedziec ;) kurcze wy juz wszystkie teraz idziecie, ja chyba nie wytrzymam jeszcze tych 2 tyg..
 
Byłam raz u ginekologa, jak zrobiłam test płytkowy i betę - czyli wszystko w jednym dniu, odrazu panika bo poprzednia ciąża obumarła, dlatego mnie przyjęła mnie w tym samym dniu, oczywiście nic nie było wiadać na usg- bo to był 3-4 tydzień, dostałam na wszelki wypadek duphaston zażywam po pół tabletki 2 x dziennie, teraz wychodzi mni z OM że leci 7 tydzień, moze będzie coś widać?
Jak dobrze pojdzie to moze nawet serduszko.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pisze że w normie. Ale też wszędzie pisze że co 2 dni powinna się podwajać.
Mam nadzieje że będzie dobrze. Jutro idę na USG i zobaczymy co powie lekarz i czy będze coś widać :) Mam nadzieje ze już cokolwiek zobaczze, trzymajcie kciuki :)
Denerwuje sie i chciałabym już wiedzieć coś więcej :)
Średnio rosnie co.2 dni. Ale zwby.srednia byla to onserwacje nizsze i Wyzsze.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Dziewczyny.. chyba jednak grudniowka nie bede... wczoraj pojechalam z tymi plamieniami i bolem do szpitala spedzilam tam caly dzien i w koncu udalo sie i zrobili mi usg... nie widac znaku ciazy... moze byc tak ze owulacja byla pozniej i jest za wczesnie zeby cokolwiek zobaczyc, pobrali mi krew na hcg i w czwartek mam przyjechac powtorzyc ale wynikow nie poznam pewnie az do piatku.... moj test elektroniczny we wtorek pokazal ciaza 2-3 tydz wiec... jesli beta bedzie wzrastac prawidlowo bede mic kolejne usg za 2 tyg. Dopiero wczoraj lekarz zauwazyl, ze mam macice dwurozna... bez komentrza.... 8 lat sie staram o dziecko oni mi robia badania a dopiero teraz zauwazyli wade ktora sie moze przyczyniac do tego problemu... jestem zrezygnowana ........
 
Juz po. Widziałam serduszko. Jeszcze nie bylo slychac ale widac bylo na ekranie jak pika... nosz zaraz sie porycze...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Super Madzia, rycz jak ja zobacze serduszko tez bede ryczec. ;-D

Witam Was dziewczyny. Powiedzcie mi czy mój przyrost bety jest opowiedni, jak miałyście Wy ?
21.04.17-307
23.04.17-521
26.04.17-1018
Jak to bylo u Was ? Martwie się bo beta nie podwaja mi się co dwa dni rośnie ok 80 %.

Tak monika jest ok . Pezyrost powinien byc przynajmniej 61%.\
 
@chcacazabardzo ja tez mam dwurozna. Wiesz u mnie tez lata uplynely zanim wykryli ze ja mam a do tego mialam jeszcze przegrode. Niestety z dwuroznoscia jak moj dr mowil to wszystko jest zalezne w ktorym miejscu sie ciaza w macicy przyczepi. Ja mam swoj maly cud ,gdyby nie przegroda to mialabym juz 3dzieci. Rodzac malego w szpitalu wiele historii wysluchalam i niektore pielegniarki tez mialy dwurozne macice a dowiadywaly sie przy porodzie. Na ta chwile trzymam kciuki zebyscie byli w dwupaku , a jesli sie nie uda... wiedz ze to nie koniec mozliwosci na dziecko. Kciuki za was.
 
reklama
Do góry