reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Jej nie wyswietlalo mi sie ani jedno powiadomienie, a tutaj tyle nowych wiadomości ;)

Ja tez za wszystkie trzymam kciuki, chyba nie ma piekniejszej chwili, niż zobaczenie bijacego serduszka we własnym ciele.

Gratulacje Madziu, ciesze sie razem z Toba! ::biggrin2:
Ja dzwonilam przed chwilą do mojego gin.
Na moja bete nic nie powiedzial za bardzo ( tzn. nie skomentował, ze jest jakos bardzo wysoka). Powiedzial, zeby powtorzyc nie za 2,3 dni, tylko za tydzień, ze to wystarczy, zeby dac ogolny obraz. Co o tym myslicie?
Co do USG stwierdzil, ze najpewniej pojsc w 8 tc. To jeszcze 2 tyg musialabym czekac..a za 3 dni odwiedza nas tu rodzinka- chcialam sie podzielic dobra nowina, ale troche strach przed jakimkolwiek usg, co sadzicie? Wy kiedy bliskim zaczelyscie sie chwalic?;)
 
reklama
@M@gda chyba jeszcze nie pisałam, gratuluję serduszka <3 :D je też na razie "tylko" widziałam, a nie słyszałam :D ale sama myśl o tym, że ono sobie tam już bije jest wzruszająca ;)
a ile mm przez te kilka dni od ostatniego podglądania Twoja kropeczka urosła :)?
 
Na moja bete nic nie powiedzial za bardzo ( tzn. nie skomentował, ze jest jakos bardzo wysoka). Powiedzial, zeby powtorzyc nie za 2,3 dni, tylko za tydzień, ze to wystarczy, zeby dac ogolny obraz. Co o tym myslicie?
Co do USG stwierdzil, ze najpewniej pojsc w 8 tc. To jeszcze 2 tyg musialabym czekac..a za 3 dni odwiedza nas tu rodzinka- chcialam sie podzielic dobra nowina, ale troche strach przed jakimkolwiek usg, co sadzicie? Wy kiedy bliskim zaczelyscie sie chwalic?;)
A jaką wysoką miałaś betę?
Ja jeszcze oficjalnie nie mówiłam, wiedzą tylko moje przejaciółki, mama i mąż i wszyscy mają zakaz mówienia dalej ;)
Ejjj coraz bardziej się stresuje tą wizytą jutrzejszą, nie umiem sobie miejsca znaleźć.... ehhh zaczynam panikować :(
 
A jaką wysoką miałaś betę?
Ja jeszcze oficjalnie nie mówiłam, wiedzą tylko moje przejaciółki, mama i mąż i wszyscy mają zakaz mówienia dalej ;)
Ejjj coraz bardziej się stresuje tą wizytą jutrzejszą, nie umiem sobie miejsca znaleźć.... ehhh zaczynam panikować :(
A pierwsze usg masz? Spokojnie, trzeba myśleć, że będzie dobrze. Stres trzeba odgonic na bok jakos. Ja już chyba przeboleje do tego 8 tc, w PL to bym 2 razy poszla, a tutaj to wszystko pod gorke i drogie cholernie ( wczoraj napisalam do laryngologa ile by kosztowalo odetkanie ucha, to odpisal ok 100 euro..;) Wiec pojde raz, jak juz bedzie wszystko widoczne, ale tez sie martwie, bo nawet nie wiem, czy wszystko dobrze umiejscowione jest..a bete mialam 10800 po 5 tyg i 1 dniu ciazy.
 
A pierwsze usg masz? .
Byłam raz u ginekologa, jak zrobiłam test płytkowy i betę - czyli wszystko w jednym dniu, odrazu panika bo poprzednia ciąża obumarła, dlatego mnie przyjęła mnie w tym samym dniu, oczywiście nic nie było wiadać na usg- bo to był 3-4 tydzień, dostałam na wszelki wypadek duphaston zażywam po pół tabletki 2 x dziennie, teraz wychodzi mni z OM że leci 7 tydzień, moze będzie coś widać?
 
A z innej beczki to gotuje wlasnie obiad - makaron z pomidorami, cukinia i baklazanem..jeszcze sosem sojowym troche doprawilam ( a teraz czytam ze baklazan niewskazany i soja tez..)
Co w ogole teraz na obiadki glownie gotujecie?;)
 
80% jest ok. Wyszukaj sobie "bellybestfriend kalkulator hcg" w wyszukiwarce i tam sprawdz dokładnie.


Pisze że w normie. Ale też wszędzie pisze że co 2 dni powinna się podwajać.
Mam nadzieje że będzie dobrze. Jutro idę na USG i zobaczymy co powie lekarz i czy będze coś widać :) Mam nadzieje ze już cokolwiek zobaczze, trzymajcie kciuki :)
Denerwuje sie i chciałabym już wiedzieć coś więcej :)
 
reklama
Byłam raz u ginekologa, jak zrobiłam test płytkowy i betę - czyli wszystko w jednym dniu, odrazu panika bo poprzednia ciąża obumarła, dlatego mnie przyjęła mnie w tym samym dniu, oczywiście nic nie było wiadać na usg- bo to był 3-4 tydzień, dostałam na wszelki wypadek duphaston zażywam po pół tabletki 2 x dziennie, teraz wychodzi mni z OM że leci 7 tydzień, moze będzie coś widać?
 
Do góry