reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@Angella210 chrzesniakowi to kasa zacxyna sie od tysiaka. Wiadomo kogo ile stac.ja rok temu za tyle rower kupowalam.

Co do zdjec wolalabym je tu ogladac.Forum przegladam na tel i nie skacze po tematach tylko w powiadomienia i wtedy zaczynam lekture.
Zaczyna od tysiaka? Dla mnie to przesada. To dziecko.
To ile na ślub się daje, nieźle :eek:
To chyba jej bratanek, a nie chrześniak.
 
reklama
Łooł dużo, zobaczymy jaki przyrost. Powtarzasz? Może bliźniaki? :)
Zadzwonie jutro do mojego gin w PL i zobaczymy, co powie ;) ale chyba warto powtórzyć, bo to daje lepszy obraz? Albo pójść za tydzień na usg i juz kichac te drugie badanie? Sama nie wiem.. Blizniaki?nawet fajnie by bylo, ale chyba miesci sie w normie ta beta? To rzeczywiscie tak duzo?;)
 
Dzięki [emoji4] trochę się stresuje jak pisze bo nie chce robić błędów [emoji6] W polce mieszkam 16 lat [emoji33]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ty się nic nie martw, niejedna z nas byka walnie. Ale jakbyś nie napisała, że polski to nie jest twój ojczysty język, nigdy bym nie zgadła więc, serio - super. Tym bardziej, że polski jest dość trudnym językiem do nauczenia się dla obcokrajowców.
 
Hej wszystkim!!!
Ja teroetycznie termin mam na 9go Grudnia więc dołączam!!
Jestem teraz na etapie strasznych mdłości przez cały dzień, nie wymiotuje ale cały czas chce mi się spać...zbyt wielkiego pożytku to ze mnie nie ma :D
 
reklama
Do góry