reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Hej dziewczynki
Jaka ja dziś jestem połamana wszystko mnie boli ale tak to jest jak sie śpi w boku a z jednej str mąż a z drugiej syn który w nocy przychodzi do nas, do tego miałam taki koszmar dziś w noc że wstałam na baczność o 8 rano i tak siedzę zaraz starszego syna budzę niech idzie do kościoła a ja się zastanawiam czy iśc na rynek po jakieś bluzki bo pusto u mnie z luźnymi bluzeczkami :/
Co dziś gotujecie na obiad tzn na drugie bo ja nie mam pomysłu ?????
 
reklama
Hej dziewczynki
Jaka ja dziś jestem połamana wszystko mnie boli ale tak to jest jak sie śpi w boku a z jednej str mąż a z drugiej syn który w nocy przychodzi do nas, do tego miałam taki koszmar dziś w noc że wstałam na baczność o 8 rano i tak siedzę zaraz starszego syna budzę niech idzie do kościoła a ja się zastanawiam czy iśc na rynek po jakieś bluzki bo pusto u mnie z luźnymi bluzeczkami :/
Co dziś gotujecie na obiad tzn na drugie bo ja nie mam pomysłu ?????
My idziemy do greka bo mąż ma urodziny. Tak samo dzisiaj spałam i w środku nocy zostawiłam chłopaków z psem w łóżku i poszłam spać do drugiego pokoju na kanape

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chciałabym żeby już był 26 nie mogę się doczekać, i ciągle się zastanawiam czy wszystko ok. Męczą mnie codziennie bóle w podbrzuszu, a ostatnio nie było jeszcze zarodka i schizuje [emoji6]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja chyba pójdę prywatnie, wątpię, żeby dał mi skierowanie, ewentualnie mogę iść do innej przychodni bo tam robią standardowo na NFZ, zobaczę po wizycie w środę i będę dzwonić się umawiać.
A czy ktoś wie jak to jest z tym przyjmowaniem do specjalistów? Skoro teoretycznie chyba do tygodnia powinni przyjąć kobietę w ciąży, a ginekolog to też specjalista to chyba muszą mnie na NFZ wcisnąć?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
1492938071-aaaaaa.jpeg

Już nie mogę się doczekać aż go zjem. ;)

...........:::::::6tydz i 5dni:::::::::..........
 
Do góry