reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Hej dziewczyny ja walcze z opuchnietymi i bolesnymi jajnikami. Możecie mi podpowiedzieć co zawiera dużo białka i możemy jeść? Podobno białko i ogromna ilość wody ma mi pomóc.
 
reklama
Dziś akurat brzuch mnie nie ciągnie, ale ogólnie to czuję go dołem dość mocno każdego dnia. Czasem też czuję jajnik.
 
Dziś akurat brzuch mnie nie ciągnie, ale ogólnie to czuję go dołem dość mocno każdego dnia. Czasem też czuję jajnik.
A no właśnie jajnik też czasem kłuję. Mam nadzieję, że to normalne.
I plecy mnie bolą. Dzisiaj nie mogłam się doczekać powrotu do domu i do łóżeczka.
 
Hej dziewczyny ja walcze z opuchnietymi i bolesnymi jajnikami. Możecie mi podpowiedzieć co zawiera dużo białka i możemy jeść? Podobno białko i ogromna ilość wody ma mi pomóc.
Bialko dla sportowcow, jogurty, mieso - stawialabym na chude. I woda, woda woda.

Ja poki co jestem z wami "legalnie". Przytulilam 2 kropki i blagam je zeby zostaly. Odtanczylabym im jakis taniec, ale mam sie maxymalnie oszczedzac. Nie wiem jak ja do testow dotrwam, ale poki co - u mnie 3ci tydzien.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bialko dla sportowcow, jogurty, mieso - stawialabym na chude. I woda, woda woda.

Ja poki co jestem z wami "legalnie". Przytulilam 2 kropki i blagam je zeby zostaly. Odtanczylabym im jakis taniec, ale mam sie maxymalnie oszczedzac. Nie wiem jak ja do testow dotrwam, ale poki co - u mnie 3ci tydzien.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Powodzenia. Kiedy idziesz na bete?
 
@Skuwka gratulacje [emoji6]! Jak już jest kreska nie cień to beta też powinna być już ładna [emoji6].

@MagMag moja owu chyba też była w okolicy 9.03 [emoji6] ciekawe jak bardzo będą nam się różnić terminy określone wg usg [emoji6]

Co do bólu piersi to ja nadal ubolewam, że muszę przybrać jakieś 50 pozycji zanim znajdę wygodną do spania na brzuchu. Tylko w dzień na drzemkę nie mam z tym większego problemu [emoji6] dziś przysnęłam na kanapie na siedząco [emoji23].
A właśnie, orientujecie się może czy już powinnam przestać spać na brzuchu? Czy mam jeszcze trochę czasu by się przestawić? Jakoś dziwnie mi się kojarzy, że czytałam, że gdy ma się tyłozgięcie to można dłużej spać w tej pozycji [emoji6]

@Ankuś ja na bóle brzucha nie narzekam, może ze 2 razy dziennie coś mnie delikatnie zakłuje [emoji6]. Za to dziś rano jak wstałam to poczułam smród popsutych ogórków, które wczoraj otworzyliśmy, od razu zostały zakręcone i odstawione do kosza. Nie mogłam wyjść z sypialni dopóki mąż ich nie wyniósł. Już myślałam, że czeka mnie sesja z wielkim białym uchem [emoji52].. Czy to nie za wcześnie na takie objawy?

@M@gda ja cały czas trzymam kciuki [emoji6] jak chcesz mogę coś odtańczyć Twoim kropeczkom za Ciebie [emoji16]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry