reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny 3mam kciuki za wyniki !

Co do kawy to nie piję wcale, ale to dlatego, że nie piłam nawet przed ciążą. Niestety tęsknię za energetykami.. czasem piłam, no ale co zrobić.
Z tego co wiem na spokojnie można jedną kawę dziennie taką słabszą wpić. Może akurat trochę ciśnienie podniesie :)

@doublemummy oj powiem Ci, że i mnie ludzie wkurzają...też chętnie zwinęłabym się na zwolnienie, ale jestem w trochę innej sytuacji. Jestem na własnej działalności, ale pracuję normalnie w biurze firmy programistycznej. Muszę jeszcze jakoś się doczołgać do końca maja (o ile dotrwam) bo w poprzedniej nieudanej ciąży zapłaciłam dwie podwyższone składki (prawie 4 koła jedna) i zostały mi kolejne dwie do opłacenia czyli w kwietniu i w maju, żeby mieć płatne L4 a potem kasę na macierzyńskim. Ehh... już się zastanawiam jak to będzie.
 
Ja tak jak @DigitalGirl nie piję kawy w ogóle [emoji6] jakoś mi nie podchodzi.. Nie jestem w stanie wypić choćbym nie wiem jak potrzebowała pobudzenia.. Rozumiem za to tęsknotę za energetykami [emoji6] przez długi czas ratowałam się nimi przed "przybiciem gwoździa" siedząc w pracy [emoji16].
@doublemummy czyli w piątek masz wizytę? Który to będzie tydzień [emoji6]?

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@doublemummy ja termin ostatniej @ mam 19 lutego, więc dzień przed Tobą, a mam 5tydz2 dziś. Kalkulatory pokazują czasem 6tydz, bo mierzą to tak, że skoro 5 już skończony to zaczął się 6. No ale ginekolodzy datę z ostatniej miesiączki liczą tak jak napisałam czyli teraz jestem w 5tyg2 a nie w 6 tyg :) tak czy siak myślę, że na wizycie już będzie pęcherzyk na bank widoczny, no i potwierdzi Ci że jest w macicy. Ja na serduszko liczę już 10 kwietnia (7tydz1)
 
reklama
Digital ja owulke mialam dopiero 9.03 wiec na wizyte pojde albo 14 kwietnia albo 21.04 i sklaniam sie bardziej na ta pozniejsza date

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry