reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
@Marti92 trzymam kciuki żeby się uspokoiły. Pewnie obecnośc męża Cię uspokaja i bardzo dobrze
Dzięki. To fakt razem inaczej. Ale w ogóle ja nigdy nie byłam w szpitalu tal żeby leżeć a tu zero stresu i jak w domu atmosfera, jechałam tez pierwszy raz karetka i fajnie :p tylko te skurcze nie fajne,starają się jak mogą,ale jak coś to są gotowi na dzidzie i mogę rodzic naturalnie,ale ja chce do domu jeszcze na miesiąc choć :(
 
Dzięki. To fakt razem inaczej. Ale w ogóle ja nigdy nie byłam w szpitalu tal żeby leżeć a tu zero stresu i jak w domu atmosfera, jechałam tez pierwszy raz karetka i fajnie :p tylko te skurcze nie fajne,starają się jak mogą,ale jak coś to są gotowi na dzidzie i mogę rodzic naturalnie,ale ja chce do domu jeszcze na miesiąc choć :(
A u ciebie już ucichły skurcze ????
 
Tak @misianka mam rzadziej wiec chyba działają te kroplówki,muszę do jutra wieczora jeszcze być pod te leki podłączona i nie mogę chodzić tylko do toalety,czekają mnie zaraz jeszcze sterydy na płucka ostatnia dawka chyba.
 
@chucherko w tym wszystkim nawet nie dopytałam, jakoś wypadło z głowy, jedynie potwierdzili że jest "dużo większy" niż z OM
@maja1987 w sumie masz rację, na dziś też miałam tyyyle planów i wyszło jak wyszło... masakra z tym, ja ze skurczami mało co nie spadłam podczas ktg na ip ale położna twardo też kazała mężowi oddać mi rzeczy przed wejściem na oddział i dalej miałam sama sobie radzić, dobrze że salę mam blisko...
@M@gda właśnie dostałam kolejne zastrzyki z przeciwbólowym

Ogólnie dzięki wszystkim za słowa wsparcia, na ostatnim ktg mały nadawał kopniakowym morsem... skurcze troszkę rzadsze ale jak już są to mocniejsze niż wcześniej :/
 
Dziewczyny powiedzcie tym swoim maluchom, ze jeszcze nie czas na wyjscie. Trzymajcie sie tam w tych szpitalach. Mikado93 tobie dobrze zrobi ta patologia, przynajmiej odpoczniesz, bo odkad pamietam to zawsze masz cos do zrobienia:). Szkoda ze w Wojewodzkim lezysz, tam niestety kicha jest z tymi odwiedzinami, jak tam lezalam na lyzeczkowanie to mezowi nawet nie pozwolili przyniesc torby, masakra.
Mam nadzieje dziewczyny, ze dobrze sie wami zajma i szybko wyjdziecie do domku.
My bazy do fotelika nie kupujemy, bo przy Franku zapinanie pasami wcale nie bylo tak uciazliwe. W piwnicy mam nawet fotelik z baza, ale nawet nie wiem jaka to firma, i swoje lata ma, dostalismy od znajomych i nawet go nie uzylismy ani razu.
Ide ogarniac mlodego fo spania. Milego wieczoru dziewczyny:)
Masz jakieś odczucia co do szpitali w Gdańsku?
 
reklama
Słynna już szpitalna dieta mi nie służy... Godzinę po obiedzie cukier 72, po kolacji 66. Takie dawki jedzenia są, że mąż jutro po pracy przywozi prowiant obowiązkowo
 
Do góry