reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Olka chodzi o baze isofix?to trzeba miec chyba specjalne mocowanie w aucie?
Manique przy 11,7 karze Ci suplementowac?ja mam 11,3 z 12,5 msc temu i nic nie biore i ginka nic nie mowila wczoraj.Jak sie tak meczysz z tym zelazem to bym odposcila serio:)

Moj przedszkolak dzis byl 5,5h a w piatek chce dac Go na 6h.Powoli do przodu,jupiiii!!!:))

Uszylam wreszcie ten rozek.Matko 2,5 h mordęgi:p nigdy wiecej buahahha
1508937382-1a3fbad2821a6961-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom

Ale jesteś zdolniacha [emoji1] super


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny,dzięki za ciepłe słowa. Dopiero doczytałam wszystko teraz.
Opiekę mam tu wspaniała to fakt,mąż jest tez wiec się nie nudzimy,ale ja zmęczona,spać nie mogłam tylko trochę,ciagle mi gorąco i bolą plecy a nie mogę nawet chodzić,tylko do toalety. Skurcze mam rzadziej,ale jednak tez to niemile. Mam nadzieje,ze będzie dobrze i jak skończą podawać leki to jutro lub pojutrze rano do domku pojedziemy a dziewczynki posiedzą w brzuszku jeszcze.
@olka_l ja zaczęłam 33 tydz dziś.
W ogóle to kupiliśmy wczoraj wózek i foteliki maxi cosi i będziemy zapinać normalnie pasami a chcieliśmy base ale to dokupywać specjalnie a tu było wszystko w komplecie a za wózek i tak zapłaciliśmy trochę a to jednak używany. Mąż zostawił go w domu a foteliki w samochodzie zostawil,ale ja mówię ja nie chce rodzic jeszcze niech siedzą tam w środku wiec oby foteliki się nie przydały jeszcze.
 
Ja właśnie po obchodzie, lekarze dalej nie wiedzą co dokładnie się dzieje. Jutro reszta badań, kroplówka przestaje działać i znów boleć zaczyna.
@Marti92 zdrówka dla Ciebie i maleństw, ja jutro akurat nie wyjdę i troszkę zazdroszczę męża bo u mnie tylko w sali odwiedzin może być, a tu mnie gonią do bezwzględnego leżenia...
@chucherko w wojewódzkim na razie bo najbliżej, a ja i tak jadąc chodziłam po ścianach prawie :-/
 
Mikado93 trzymaj się będzie wszystko dobrze z maluchem

A ja leżeć nie mogę tak mnie krzyże bola i zaczyna mi się przypominać bóle porodowe idę jakieś zajęcie sobie znaleźć bo jak chodzę to jest troszkę lepiej niż jak leżę

A ja na temat fotelików samochodowych na razie się nie wypowiadam bo nie potrzebuję bo na taczki na potrzebny jak się dorobię uprawnień na pojazdy to wtedy będę myśleć o fotelikach jak na razie mam nosidełko co mi się bardzo przyda na wyjścia do szkoły po młodszego
 
Pamiętaj, że aby krew odpływała ważny jest ruch tzw ćwiczenia przeciwobrzękowe i przeciwzakrzepowe. Nogi najlepiej ciut wyżej ułuż i przyciągaj stopy w kierunku twarzy, krązenia kółeczkami itd. Kilka razy dziennie po około 10-15 minut.A masz kogoś kto mógłby okleić Ciebie limfatycznie tejpami? Bo wtedy na dłużej to starczy a jeśli nie masz dostępu do masażu limfatycznego to zawsze jakieś rozwiązanie. Możesz też delikatnie polewać chłodniejszą wodą nogi (chwilowa ulga). To takie ogólne porady bo więcej można zdziałć jak się dokładnie obejrzy obrzęki, rozległość, zachowanie skóry pod naciskiem palca itd.

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Dzieki oli-oli. Sprobuje pokrecic stopami jak zalecasz. Niestety nie mam dostepu do tych tejpow, a tak zaluje ze maz wiekszosc czasu daleko teraz jest bo bylo mi tak dobrze jak mnie masowal.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja właśnie po obchodzie, lekarze dalej nie wiedzą co dokładnie się dzieje. Jutro reszta badań, kroplówka przestaje działać i znów boleć zaczyna.
@Marti92 zdrówka dla Ciebie i maleństw, ja jutro akurat nie wyjdę i troszkę zazdroszczę męża bo u mnie tylko w sali odwiedzin może być, a tu mnie gonią do bezwzględnego leżenia...
@chucherko w wojewódzkim na razie bo najbliżej, a ja i tak jadąc chodziłam po ścianach prawie :-/
Mikado wspolczuje ci niesamowicie. Trzymajcie sie tam wszyscy.
A czegos przeciwbolowego nie moga ci dac skoro piszesz ze chodzilas po scianach?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry