reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Co za dzień, ledwo się podniosłam z łóżka żeby cokolwiek zrobić. Miałam jechać na badanie GBS, ale zrobię ten wymaz jednak jutro.
Na obiad dziś wymyśliłam lasagne. Zachciało mi się do sosu bolognese dodać trochę boczku wędzonego, a teraz jak myślę o tym, że jest tam boczek, to zbiera mi się na wymioty. Odlotowo :D
 
reklama
Witam wszystkie przyszle mamusie baaardzo dawno mnie tu nie bylo staram sie podczytywac ale ciezko z czasem bo niestety jeszcze do pracy trzeba chodzic. Moge powiedziec ze 8miesiecy ciay przelecialo bardzo szybko i wspaniale zero jakichkolwiek problemow czy zlego samopoczucia dzisiaj mamy 34tydz i 3dzien wiec nie duzo zostalo.. termin na 27listopada chociaz bylam pewna ze bedzie to grudzien dlatego od poczatku bylam z wami. Moglybyscie mi powiedziec ile mniej wiecej waza wasze malenstwa? Ja bylam prywatnie u Pani ginekolog i powiedziala ze bedzie duuuzy chlopak w 30tyg wazyl 1.700 wiec domyslam sie ze taraz pewnie wazy okolo 2.500 ale czy to naprawde tak duzo?? Bede bardzo wdzieczna za wasze opinie i pozdrawiam wszystkie mamuski
Ostatnio na wizycie w 29 tygodniu nasz maluszek ważył 1800 gram. Też usłyszałam że jest duży. No ale nie ma być po kim mały, jego tatuś 4,5 kg masy urodzeniowej ja 3,3 kg a urodziłam się w 8 m-cu :)
Więc będzie dobrze :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć wszystkim ja po wizycie kontrolnej Antos waży 2200g i mam skierowanie na szpital rozwarcie wewnętrzne 1 cm jestem przerażona to 34 tydzień jeszcze niech te 4 tygodnie wytrzyma. Muszę ogarnąć opiekę nad Zosia bo pewnie z 3 dni polezymy ale się okropnie boję żeby było wszystko dobrze.
Kochana trzymam kciuki aby wszystko było ok. Daj znać koniecznie!!!

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, ja już po wizycie. Z małym wszystko dobrze tylko gigant mały mi rośnie, jak zaczął nadrabiać to wystrzelił jak z procy. ;)

Wyobraźcie sobie mój szok jak dziś będąc w 32t5d wg OM, z usg 5-8dni więcej, podczas mierzenia małego lekarka wyskakuje z tekstem "36tydzień tak?" jak zobaczyła mój szok i komentarz że chyba jeszcze nie tak daleko, to zmierzyła jeszcze raz i... "No teraz to mi wgl 37 tydzień wyskakuje". Szok...

Ogólnie z serduszkiem ok, główka w dole, szyjka zamknięta i repremenda na te moje bóle że mam zwolnić, odpoczywać, leżeć i nospe brać. Jakby się coś pogorszyło to wtedy szpital. No i tekst jak schodziłam z fotela że w sumie jakby mały się teraz urodził to nic by się nie stało bo duży jest ale starać się wytrzymać jeszcze te 2 tygodnie chociaż. Na 17.11 jeśli się nie pojawi Piotrek, to mam iść do tej lekarki do invicty na dokładne usg lepszym sprzętem i wtedy prawdopodobnie już skierowanie do szpitala dostanę.
O kurczę to faktycznie już może być niebawem. Możesz być pierwszą mamusią tutaj [emoji1]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczynki
Ja wam powiem że ja w tej ciąży strasznie nerwowa jestem już nawet ze starszym synem nie daję rady taki uparty się robi aż się boje co to będzie potem ehh
Dziewczyny swędzi was brzuch bo mnie ostatnio strasznie moja mama mówi że to przez żel pod prysznic ale na pewno nie bo by mi całe ciało swędziało a mnie tylko brzuch swędzi i nie wiem przypadkiem czy to nie przez te rozstępy aż dziś mi się dostało abym się nie drapała tak bo małej krzywdę zrobię
 
O i mnie swedzi brzuch ale to chyba przez to że skóra się napina coraz mocniej i ta bezsenność jeszcze kilka tygodni ;) A potem zatesknimy jeszcze za brzuszkami;)
 
A czy wy już macie wszystkie przygotowane łóżeczka i wogole pokoiki dla maluchow?? Bo ja nie wydaje mi sie że mam jeszcze sporo czasu ale jak tak patrze po waszych zdjeciach to chyba wiekszosc juz ma
 
reklama
A czy wy już macie wszystkie przygotowane łóżeczka i wogole pokoiki dla maluchow?? Bo ja nie wydaje mi sie że mam jeszcze sporo czasu ale jak tak patrze po waszych zdjeciach to chyba wiekszosc juz ma
Ja jeszcze ciuszki mam w pudlach na szafie. Niewyprane i niewyprasowane. Łóżeczko narazie stoi u teściowej i czeka na malowanie, zakupy w planach a w mieszkaniu tylko miejsce na kącik dla malucha....Myślę że ja jestem najbardziej z tylu :p

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry