reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Cześć dziewczyny, wczoraj z okazji dnia chłopaka mój A. dostał ode mnie swoją ulubioną pizzę i fajne skarpetki. Te skarpetki brzmią jak z czasów PRL ale tak mi się spodobały, że musiałam je kupić :)
Dzisiaj mamy intensywny dzień, najpierw jadę na makijaż a potem będziemy robić sesję brzuszkową :) a na koniec dnia może jeszcze szybkie odwiedziny u teściów bo dawno dawno nas tam nie było.
Także kochane trzymajcie kciuki aby zdjęcia wyszły ładne a ja Wam wszystkim życzę pięknego i miłego dnia. Pogoda zapowiada się cudna więc korzystajcie! :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Super, że robicie sesję brzuszkową, a planujecie potem sesję noworodkową??
 
Witam jestem już w domu cholestaza potwierdzona wyniki watrobowe spadly i wypuścili mnie do domu mam tabletki i ogplnie jestem zalamnana boje sie o dziecko i o siebie. Martwie sie co dalej bedzie.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
@kodap jesteś pod opieką lekarza. Jakby nie było wyniki się poprawiły na tyle, że lekarze stwierdzili, że można cie do domu wypuścić. Masz tabletki, które trzeba brać, a w razie jakby cos cię nadal niepokoiło od razu jedź na IP.
 
@kodap Najważniejsze że lekarze znają problem i się nim zajęli. Skoro wyniki się poprawiły to znaczy że leki działają. Nie stresuj się tylko myśl pozytywnie.

My wczoraj mieliśmy leniwa, wspólna niedzielę, a może właśnie aktywna? Byliśmy na długim spacerze nad morzem. Póki słońce tak bardzo grzało :)
Udanych wizyt dziś
U mnie dziś nadal pięknie się zapowiada i tez się na spacer wybieram :)
Oby ładna pogoda utrzymała się jak najdłużej :)
 
@kodap najwazniejsze że masz postawioną diagnozę. Teraz wystarczy trzymać się zaleceń lekarzy i będzie wszystko ok. @padiq bodziak jest superancki [emoji3] Ja dzisiaj pobudka o 6 więc pewnie koło południa czeka mnie drzemka. Miałam zamiar prać ubranka Ale zaczęłam się zastanawiać czy to nie za szybko... przez 2 miesiące będą leżeć w szafie..... Hmmm będą trochę jakby nieświerze... czy wy potem jeszcze raz macie zamiar je prać?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tylko raz piorę. Połowa uprana, część poprasowana. Tak wczoraj przypomniałam sobie, że oprócz zmywania i odkurzania (które robię dość często) to jeszcze nie lubię prasować :D
 
Hej,
Kodap nie denerwuj sie, ja tez jak mialam cholestaze, to lezalam tydzien w szpitalu, a jak wyniki sie poprawily to tabletki i do domu. Jedynie co to kontroluj to i zrob sobie za jakis czas badania. Niestety u mnie pod koniec wyniki wzrosly, ale wtedy bylo juz bezpieczniej urodzic niz znowu leczyc.
Ja przes weekend prasowalam, zostalo mi jeszcze troche rzeczy, ale to jak Franek bedzoe drzemal, albo maz wieczorkiem, no i musze wyprac te pare rzeczy co dostalam od teściowej. Podobno u babci meza czeka na mnie jeszcze jeden kombinezon, bo ciocia zobaczyła i kupila, mam cicha nadzieje, ze to rozmiar 62 albo 68. No i szylam liteki, zrobilam juz prawie caly napis, zostaly mi jeszcze do zrobienia gwaiazdki i sowy i moze cos jeszcze.
Co do reszty wyprawki to prawie wszystko mam w koszyku w gemini, tylko czekam na wypłatę meze. Zostaje mi kupic druga torbe do szpitala, kapcie i dostawke do wozka dla Franka.
Uswiadamiam sobie, ze za 2 miesiące Hania bedzie juz z nami,
Izabela ja rowniez trzymam kciuki za dobre wiesci:)
WOW ty jesteś już gotowa :D. Ja się muszę bardziej zmobilizować, bo tak jak pisałam wczoraj - jak krew z nosa :) Chyba nie mam jakiegoś wielkiego planu, większość idzie na żywioł. Powoli muszę zacząć zbierać to do kupy i uzupełnić o to czego brakuje :)
 
reklama
To już rozumieją i będą zadowolone, że pokazujesz im dzidziusia. Syn zadowolony, że będzie miał więcej rodzeństwa?? Bo 10 lat różnicy to sporo.
Z drugiej strony dzieciaki już odchowane i już więcej się same sobą zajmą.
Tak oboje bardzo się cieszą i doczekać się nie moga. Kluca się między sobą kto bardziej będzie małego kochał,kto będzie pomagal. Syn jest bardzo uczuciowy,delikatny. Oglądając zdjęcia lecą mu łzy. Myślę że zle nie będzie ,potrafia pol dnia ze swoich pokoi nie wychodzic.
 
Do góry