reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Hej dziewczynki,miłej niedzieli ja dziś się wygrzewam właśnie pod kołderka.
Rano się obudziłam i cieszyłam jak głupia,bo dziewczynki tak kopały,ze mogłam poczuć i zobaczyć nóżkę nawet malusią,fajne uczucie :)
@allime jak masz zaufanego dentystę to dobrze,ja bym w Polsce w życiu nie poszła na NFZ raz poszłam i straciłam zęba przez to,później już tylko prywatnie. Tu ostatnio jak tego zęba mi robiła to odrazu chciała tego drugiego za jednym razem i już,ale ja nie chciałam,bo mi po prostu było szkoda kasy,1000 zł za jednego zęba i to żadne leczenie kanałowe,to ja dziękuje narazie :oo: ale tu są za to b.dobrzy dentyści.
Ja o porodzie to nawet nie chce myśleć,choć coraz częściej mi to zaprząta głowę.:eek:

Super, że się dziewczynki tak rozbrykaly :) ja jeszcze czekam aż mój synuś się rozrusza.

Kurcze to ceny zaporowe. Jeden ząb tyle kasy. No ale z drugiej strony skoro są tam dobrzy specjaliści to i ceny adekwatne.
Ja do państwowego dentysty w Polsce już nie chodzę, starczy mi tego co raz przeżyłam.. jestem bardzo wrażliwa na ból zęba. Żaden bol mi tak nie doskwiera jak ten. Poszłam panstwowo z bolącym zębem a babka ze ona nie uznaje znieczulenia bo musi widzieć reakcje pacjenta.. to był koszmar, a naprawdę musiałam go wtedy wyleczyć. Od tego czasu powiedziałam nigdy więcej.



Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hejka:*

Ja na szybko bo u nas szpital w domu.Wkoncu i nas dopadlo to zapalenie krtani.Ja nie umiem doslownie mowic,tylko szept..cala zaflegmiona jestem.Maz troche lepiej ale urlop bierze..ciagle kaszlemy jak nie On to ja.Leoś juz najlepiej.
Ja sie strasznie boje tego kaszlenia i smarkania ze wywola to porod czy ze szyjka sie skroci..juz sie naczytalam;(

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka:*

Ja na szybko bo u nas szpital w domu.Wkoncu i nas dopadlo to zapalenie krtani.Ja nie umiem doslownie mowic,tylko szept..cala zaflegmiona jestem.Maz troche lepiej ale urlop bierze..ciagle kaszlemy jak nie On to ja.Leoś juz najlepiej.
Ja sie strasznie boje tego kaszlenia i smarkania ze wywola to porod czy ze szyjka sie skroci..juz sie naczytalam;(

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Współczuję, kurujcie się zatem dzielnie. A Ty weź sobie raczej dobrą książkę zamiast czytać jakieś okropności w necie [emoji6]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze nastraszyłyście mnie z tymi sypiącymi się zębami w ciąży, ja już u dentysty nie byłam dawno... I boję się, nie znoszę chodzić do dentysty :(

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zinc mi w 1 ciazy ani po ciazy niz z zębami sie nie działo.Karmilam piersia 2 lata:)


Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka:*

Ja na szybko bo u nas szpital w domu.Wkoncu i nas dopadlo to zapalenie krtani.Ja nie umiem doslownie mowic,tylko szept..cala zaflegmiona jestem.Maz troche lepiej ale urlop bierze..ciagle kaszlemy jak nie On to ja.Leoś juz najlepiej.
Ja sie strasznie boje tego kaszlenia i smarkania ze wywola to porod czy ze szyjka sie skroci..juz sie naczytalam;(

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Ojej zdrówka dla was. Koniecznie do lekarza idźcie. Nie martw się na zapas, wszystko będzie dobrze.
 
Hejka:*

Ja na szybko bo u nas szpital w domu.Wkoncu i nas dopadlo to zapalenie krtani.Ja nie umiem doslownie mowic,tylko szept..cala zaflegmiona jestem.Maz troche lepiej ale urlop bierze..ciagle kaszlemy jak nie On to ja.Leoś juz najlepiej.
Ja sie strasznie boje tego kaszlenia i smarkania ze wywola to porod czy ze szyjka sie skroci..juz sie naczytalam;(

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
To zdrówka życze i zamiast internetu ksiażka lub czasopismo bedziesz spokojniejsza.
 
Kurcze nastraszyłyście mnie z tymi sypiącymi się zębami w ciąży, ja już u dentysty nie byłam dawno... I boję się, nie znoszę chodzić do dentysty :(

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
To indywidualna sprawa u każdego,geny i ogólnie. Jednej się zeby sypia a drugiej nic się nie dzieje także się nie stresuj ;)
 
Dzieki Dziewczyny:*
Padiq niestety na to nie ma zadnego leku..tylko na bakteryjne sie daje antybiotyk.. takze tylko sie wzmacniamy i musimy przeczekac buu

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kurcze nastraszyłyście mnie z tymi sypiącymi się zębami w ciąży, ja już u dentysty nie byłam dawno... I boję się, nie znoszę chodzić do dentysty :(

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Każdy jest inny może u Ciebie nie będzie problemu z zębami :)
To chyba trochę kwestia genów i każda ciaza jest inna. U mnie w rodzinie jest z tym problem dlatego aktywnie biegam do dentysty no i rzeczywiście mi się posypały. Najpierw ukruszyly mi się dwa zęby a teraz ten kanał.
Warto sobie sprawdzić dla spokojnej głowy.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry