reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
@kosa1212 z tego pierwszego wzoru mam rożek z pepco [emoji6]. Nie wiem czy nie skończy się kocykiem o tym samym wzorze [emoji6]

@M@gda no niestety [emoji6] rożek jak i cena handmade [emoji6]. Jakbym miała nadmiar gotówki to pewnie bym się pokusiła [emoji7] ale musimy w końcu zrobić schody [emoji6]..
Hemnes ma piękne komody [emoji7] i potwierdzam, są mega pojemne [emoji6].

@tusiaczzek1988 z doświadczenia wiem, że szybko miejsce w takiej szafie się kończy [emoji23][emoji6]. A jest szansa na wyprowadzkę za niedługo albo pokoik dodatkowy gdy dzieciaki trochę podrosną?

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@kosa1212 z tego pierwszego wzoru mam rożek z pepco [emoji6]. Nie wiem czy nie skończy się kocykiem o tym samym wzorze [emoji6]

@M@gda no niestety [emoji6] rożek jak i cena handmade [emoji6]. Jakbym miała nadmiar gotówki to pewnie bym się pokusiła [emoji7] ale musimy w końcu zrobić schody [emoji6]..
Hemnes ma piękne komody [emoji7] i potwierdzam, są mega pojemne [emoji6].

@tusiaczzek1988 z doświadczenia wiem, że szybko miejsce w takiej szafie się kończy [emoji23][emoji6]. A jest szansa na wyprowadzkę za niedługo albo pokoik dodatkowy gdy dzieciaki trochę podrosną?

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom

Tu w tym domu jest dość pokoi i mieszkamy tu tylko my i teściowie...ale niestety teściowa podchodzi do tego w dziwny sposób...że nie da nam więcej pokoi bo to bo tamto i takie głupie gadanie, no ale jeśli tak to będzie wyglądało to też stąd się wyprowadzimy...
 
@kosa1212 z tego pierwszego wzoru mam rożek z pepco [emoji6]. Nie wiem czy nie skończy się kocykiem o tym samym wzorze [emoji6]

@M@gda no niestety [emoji6] rożek jak i cena handmade [emoji6]. Jakbym miała nadmiar gotówki to pewnie bym się pokusiła [emoji7] ale musimy w końcu zrobić schody [emoji6]..
Hemnes ma piękne komody [emoji7] i potwierdzam, są mega pojemne [emoji6].

@tusiaczzek1988 z doświadczenia wiem, że szybko miejsce w takiej szafie się kończy [emoji23][emoji6]. A jest szansa na wyprowadzkę za niedługo albo pokoik dodatkowy gdy dzieciaki trochę podrosną?

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
O to muszę się wybrać do pepco!!!

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@kosa1212 @M@gda ja kupiłam ten rożek z 8 tygodni temu [emoji6] co jakiś czas dorzucają je jeszcze.. Ze dwa tygodnie temu widziałam go w moim pepco, a wtedy brałam ostatni [emoji6].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O kurcze chyba naprawdę czas zacząć kompletować wyprawkę, ubranka nie kupiłam żadnego ale obie babcie ostro szaleją, dublują się,żadna nie może się oprzeć to ich pierwszy wnuk wiec nie gasimy ich zapału. Planujemy zrobić kącik małego w naszej sypiali to jest dość duży pokój więc się pomieścimy w 4 bo jeszcze nasz pies, na szczęście od szczeniaczka nauczony jest spać osobno i nie pakuje się nam do łóżka. Chyba dziewczyny zgapię trochę od Was tych akcesoriów dla Malucha bo ja jakoś nie mam weny w tej kwestii. Mebelki wszystkie planujemy zakupić w Ikei.
 
Basiulka9 lozeczko też miałam z tej serii i nie było źle, tylko ta komoda jakas felerna. Już nie mogę się doczekać paczki że Smyka... [emoji846]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry