reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Przewijak będzie na łóżeczko. Niestety ale mamy skosy i jedna ściana gdzie będzie stało łóżko jest bez skosów i druga na której stoki szafa wiec komoda będzie przy skosie bo to jedyne miejsce i obojętnie jaka komodę nie kupię z przewijakiem to będę walić się w głowę [emoji87][emoji85] wiec zostaje przewijak na łóżeczku a komoda pojemna na ciuszki i pieluszki dla maluszka.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A może 2 komody sobie kupię, ta którą pokazałaś jest fajna i wydaje się pojemna - muszę ją obejrzeć. Możne by gałki wymienić i byłaby bardziej "dziecięca". A druga taka typowa z przewijakiem - też mam skosy tam gdzie planuję pokoik dla dziecka.
 
reklama
A może 2 komody sobie kupię, ta którą pokazałaś jest fajna i wydaje się pojemna - muszę ją obejrzeć. Możne by gałki wymienić i byłaby bardziej "dziecięca". A druga taka typowa z przewijakiem - też mam skosy tam gdzie planuję pokoik dla dziecka.

1505400107-aaaaaa.jpeg

Koleżanka zrobiła sobie tak. Tez myślałam nad tym ale z tymi skosami będzie mi ciężko. Wiec chyba zostanę przy przewijaku na łóżeczku.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oglądałam tą komodę, ale jakoś nie jestem przekonana będąc szczera, nie do końca wydawała mi się stabilna, ale mogę się mylić. Też myślałam o komodzie z nakładanym przewijakiem, żeby później mogła służyć też jako normalna komoda.

My na obecną chwilę robimy remont w pokoju i mamy zamówiona szafę przesuwną na całą ścianę(dł 3,7m x wys 2,4m) i tam mam tyle półek że jeden rządek będzie cały dla dzieciaków, a przewijak kupuje taki na łóżeczko. Nie kupuję komody żadnej bo nie mam na to miejsca. Niestety mieszkamy z teściami moimi i oni za bardzo nie są chętni dać nam więcej pokoi więc jakoś póki co z dzieciakami będziemy musieli się pomieścić w jednym...
 
My na obecną chwilę robimy remont w pokoju i mamy zamówiona szafę przesuwną na całą ścianę(dł 3,7m x wys 2,4m) i tam mam tyle półek że jeden rządek będzie cały dla dzieciaków, a przewijak kupuje taki na łóżeczko. Nie kupuję komody żadnej bo nie mam na to miejsca. Niestety mieszkamy z teściami moimi i oni za bardzo nie są chętni dać nam więcej pokoi więc jakoś póki co z dzieciakami będziemy musieli się pomieścić w jednym...
No to rzeczywiście miejsca niewiele. Ja na szczęście mam osobny pokoik dla dziecka, więc miejscem akurat się nie martwię.
 
Pochwlisz się jak już będą rozłożone??

Oczywiście ale będzie to dość późno bo przypuszam że dopiero końcem października je rozłożę, niestety wymieniamy również okno w tym pokoju i czas oczekiwania na okno jest 5tygodni...
Wiec remont zakończy się pewnie właśnie końcem października... :-(
 
Oczywiście ale będzie to dość późno bo przypuszam że dopiero końcem października je rozłożę, niestety wymieniamy również okno w tym pokoju i czas oczekiwania na okno jest 5tygodni...
Wiec remont zakończy się pewnie właśnie końcem października... :-(
SPoko loco, u mnie remont konczy się z koncem listopada a na połowę grudnia termin :D:D
Dziś podłogę zamawiam i chyba drzwi a jeszcze tyle rzeczy leży odłogiem.
 
Ja z kolei komdy z Klupsa nie polecam. Miałam przy córce taki model z zyrafa- ładna była i to koniec jej zalet. Szybko się rozklekotala i szuflady źle chodziły.
Taka miałam
Link do: Klupś Safari Żyrafka komoda z przewijakiem | sklep dla dzieci TOMI.pl
Może miałam pechowy egzemplarz.
Zamówiłam w Smyku pieluszki muslinowe z Babyono i bambusowe z Texpola- czekam na dostawę [emoji846]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja z kolei komdy z Klupsa nie polecam. Miałam przy córce taki model z zyrafa- ładna była i to koniec jej zalet. Szybko się rozklekotala i szuflady źle chodziły.
Taka miałam
Link do: Klupś Safari Żyrafka komoda z przewijakiem | sklep dla dzieci TOMI.pl
Może miałam pechowy egzemplarz.
Zamówiłam w Smyku pieluszki muslinowe z Babyono i bambusowe z Texpola- czekam na dostawę [emoji846]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja tez miałam dla Tobiaszka komodę z sówkami z klupsia i tragedia istna... pierwszej nie dało się złożyć, a druga co po reklamacji przyszła to wciąz jej szuflady zle chodzą. Z łóżeczka jednak bardzo zadowolona byłam
 
Do góry