reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Mały wiercioch i wstydnica jak sie tak zasłaniała, że zdjęcia nie było jak zrobić :)

Kilo to ładna waga dla dziecka w tym "wieku", u mnie podobnie :)
Oj wiercioch jest straszny ;) ale to dobrze przynajmniej matka z ojcem mogą sie cieszyc kopniaczkami ;)

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie mogę się zdecydować :) Ale przeglądam na razie.
Mi się te wzory podobają
1505398720-aaaaaa.jpeg
1505398725-aaaaaa.jpeg
1505398729-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie ostatnio poniosło w oglądaniu rzeczy i zakochałam się w takim rożku [emoji7]
Link do: Rożek niemowlęcy
Ale co najwyżej powzdycham do zdjęcia, bo za taką sumkę na pewno nie kupię rożka..
Pewnie zamówię jakiś z minky, żeby mieć "na zmianę" [emoji6] ale póki co daję przyszłej babci wolną rękę w poszukiwaniach [emoji6]
Śliczny, ale cena powala :D
 
Oj wiercioch jest straszny ;) ale to dobrze przynajmniej matka z ojcem mogą sie cieszyc kopniaczkami ;)

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tak mojej mówiłam, że się wierci i wierci, a jak jeden dzień mniej się ruszała to wcinałam łodkie i chodziłam, żeby lepiej ją poczuć bo zaczynałam się martwić. Więc niech się rusza i mama wie, że jest :)
 
Taką?? Nie jest za wąska żeby położyć na niej przewijak i żeby się stabilnie trzymał??

Przewijak będzie na łóżeczko. Niestety ale mamy skosy i jedna ściana gdzie będzie stało łóżko jest bez skosów i druga na której stoki szafa wiec komoda będzie przy skosie bo to jedyne miejsce i obojętnie jaka komodę nie kupię z przewijakiem to będę walić się w głowę [emoji87][emoji85] wiec zostaje przewijak na łóżeczku a komoda pojemna na ciuszki i pieluszki dla maluszka.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama

1505399840-aaaaaa.jpeg


Taka i jestem mega zadowolona bo sobie pomieściła wszystko i mówię taka zgrabna jest.

Jak ktoś chce na komodę przewijak to oczywiście odpada.

Jest tez w ikei taki przewijak z półka na dole w kolorze bezowym. Koleżanka kupiła i przemalowała na biało. Wyglada mega. Dokupiła kosze na dol na pampersy i kosmetyki i tanim kosztem ma fajny przewijak.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry