reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Hej u mnie trochę się dzieje ostatnio tz cukier zaczął skakać bardziej i
biorę więcej insuliny :( Codziennie 2 zastrzyki do brzucha i 1 do uda
i czym częściej robie te zastrzyki wcale nie jest mi łatwiej :(
Nie kiedy stoję jak głupia z tą igłą w ręku przez 10 min i próboje
załapać odpwiedni moment kiedy mam ją wbić he ...

ostatnio strasznie mnie ciągnie skóra na brzuchu z prawiej strony :/ macie też tak ?

Witam Gosik96 :) Lepiej późno niż wcale :)
Nie doczytalam o skorze. Ciagnie ale smaruje brzuch i mam nadzieje, ze nie porobia sie rozstepy :)
Ale skora ciagnie mnie tak falami, znaczy raz ciagnie mocniej raz jakby mniej.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mykam spać,powiedzcie mi co z ta aplikacja można ja pobrać,gdzie i jak?
Współczuje wam tego kłucia :( @pieszczoszka1988 mnie tez strasznie po prawej stronie tak skóra ciągnie już od kilku tyg. Dzidzie nam rosną :)
Dobrej nocy!
W moim telefonie mam androida i mam coś takiego jak "sklep play" tam wpisałam w wyszukiwarkę babyboom i znalazło mi aplikacje do pobrania. Ale to pewnie zależy czy też masz android czy inny system w telefonie :)

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja juz tez z kluciem nie mam problemu, na poczatku sie balam sam robić zastrzyki, bo w ciazy z Frankiem maz robil mi zastrzyki, a teraz szybkie wklucie i po sprawie. Nawet mniej boli, niz jak maz to robil.
Ja dalej cierpie, bierze mnie jakies przeziebienie, bo jest mi strasznie zimno, brzuch troche ustepuje i jest mniej twardy, ale teraz jest mi niedobrze i chyba noc bedzie dluga i nieprzyjemna:(. Wypilam herbatę mietowa i sprobuje zasnac.
Na przeziebienie bralam syrop pren alen, ssalam pastylki isla, psikalam gardlo tantum verde. Nie wiem.dokladnie co ci jest, ale jesli gardlo polecam powyzsze.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka Dziewczynki :-)
Ja dziś miałam wizytę z rana, z chłopakami wszystko ok, ważą już prawie po 1kg, ładnie rosną, dużej różnicy między nimi nie ma ogółem pani doktor nie miała zastrzeżeń, szyjka długa ma niecałe 5cm, twarda i zamknięta. Wszystko w jak najlepszym porządku :-)
Co do krzywej cukrowej ja robiłam wczoraj 75mg. Wyniki mam w górnej granicy, 1wynik - 91
Po 1h - 178
Po 2h - 138
Nie muszę powtarzać badania ani iść do diabetologa tylko troszkę ograniczyć cukier, nie słodzić herbatki, nie zjadać calej tabliczki czekolady, czy całej paczki ciastek (oj ciężko będzie bo ostatnio czekolada jest mniamuśna hi hi). Ale jakoś to przetrwam...
 
reklama
Do góry