reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ja zadnej lini nie mam mi tylko sie zrobilo dyzo wloskow na podbrzuszu i niektore stoja na bacznosc heh. Tez mnie czeka glukoza w przyszlym tygodniu juz drugi raz bo jedna miala na poczatku
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
Widziałam ze działo się tu dzisiaj działo ...
Miałam dzisiaj wizytę
Córeczka rośnie i ma już ponad 700g :):)
Szyjka zamknięta
Zwiększona dawka euthyroxu
Za dwa tygodnie walczę z glukoza

Mała odwróciła się główka do dołu ale to jeszcze wszystko może się zmienić. od samego rana tak mi skopala prawy bok i wątrobę ze ledwo chodzę :biggrin2: ale i tak bardzo się ciesze najważniejsze żeby było wszystko ok.

Co do puchniec, nie mam z tym problemów a przynajmniej jak narazie .
Linia na brzuchu nie widoczna ale brzuszek zrobił się bardziej owłosiony.
@Gosik96 miło że jesteś :)
 
Cześć dziewczyny :)
Widziałam ze działo się tu dzisiaj działo ...
Miałam dzisiaj wizytę
Córeczka rośnie i ma już ponad 700g :):)
Szyjka zamknięta
Zwiększona dawka euthyroxu
Za dwa tygodnie walczę z glukoza

Mała odwróciła się główka do dołu ale to jeszcze wszystko może się zmienić. od samego rana tak mi skopala prawy bok i wątrobę ze ledwo chodzę :biggrin2: ale i tak bardzo się ciesze najważniejsze żeby było wszystko ok.

Co do puchniec, nie mam z tym problemów a przynajmniej jak narazie .
Linia na brzuchu nie widoczna ale brzuszek zrobił się bardziej owłosiony.
@Gosik96 miło że jesteś :)

fantastycznie, ze cora rosnie jak na drozdzach.

Moja tez mnie kopie w watrobe. Oj chwilami daje czadu!!! Ale nadal intensywnie czuja u podstawy brzucha, tak jakby upodobala sobie tamto miejsce, bo niewazne jak lezy tam ja czuje :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam serdecznie wszystkie forumowiczki,
Nie wiem czy jeszcze jest szansa abyście przyjęły mnie do swojego grona na otwartym wątku gdyż do końca ciąży zostało jeszcze 3 miesiące. Pewnie się to komuś nie spodoba ale podczytuje Was przez jakiś czas, nie raz miałam ochotę napisać ale po prostu się bałam. W tamtym roku poroniłam 3 razy na wczesnym etapie ciąży i już od razu szukałam wsparcia na forach które szybko opuszczałam po stracie. Mój strach polegał na tym ze tym razem znowu może być coś nie tak i po co zapeszać. Jak już miałam ochotę się odezwać to działo się coś niedobrego u którejś z Was i niechcialam się jednak przywitać. Trzymałam za to kciuki i podczytywałem czy wszystko jest dobrze. Wtedy tez nachodziły mnie obawy ze u mnie tez coś może się wydarzyć złego. Niestety ale jestem tylko człowiekiem i w ciąży tym bardziej targają mną różne emocje. Widziałam ze niektóre bardzo się zaprzyjaznilyscie. Co do życia prywatnego i do wątków zamkniętych to powiem tak nie moja sprawa, nie interesuje mnie to chyba ze ktos sam postanowi podzielić się prywatnymi sprawami. Trochę się dziwie jak któraś napisała tu ze dziwnie się czuła jak nowe osoby przychodziły do otwartego wątku o ciąży. Hm dla mnie forum otwarte jest po to żeby pisać lub czytać odnośnie określonego tematu wątku. Chyba ze jest jakiś regulamin co mówi inaczej, nie wiem, nie znam się aż tak. Wydawało mi się ze ktoś może dołączyć tez jak będzie po prostu na to gotowy, nie zależnie od czasu trwania wątku. Napisałam do jednej dziewczyny z forum i zaczęłyśmy pisać prywatnie a tu Was czytałam. Niestety jak ktoś tu wspomniał, ja jako osoba postronna zauwazylam ze niektóre osoby jak napisały posta były po prostu ignorowane co było przykre. Atmosfera jednak mimo wszystko była bardzo mila. Nie chce nikogo oceniać bo nie taka moja rola. Jeżeli mnie przyjmiecie tak późno będzie mi bardzo miło. Zawsze trzymałam kciuki za wizyty Wasze i kibicowałam, mam nadzieje ze teraz i za moje będziecie trzymać kciuki i będę mogła poczuć nie tylko czytając jak się wspieracie. Pozdrawiam Gosia


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Cześć Gosiu, witaj na forum grudniowa mamusiu :)
 
Ja nie mam żadnej linii ani pod, ani też nad:) ale za to mam też blond włoski, przed ciążą nie miałam takiego śmiesznego owłosienia brzucha:) cuda się dzieją z naszymi ciałami w ciąży a największy cud to szybki wzrost wagi hehe, aż takiego szybkiego tempa wzrostu kg to jeszcze nie miałam:realmad:
 
fantastycznie, ze cora rosnie jak na drozdzach.

Moja tez mnie kopie w watrobe. Oj chwilami daje czadu!!! Ale nadal intensywnie czuja u podstawy brzucha, tak jakby upodobala sobie tamto miejsce, bo niewazne jak lezy tam ja czuje :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Moja też zawsze w dole brzucha siedziała a dzisiaj to chyba stwierdziła że pozwiedza. tak poważnie to bardzo mnie ten bok boli. autem to ledwo jeździłam, siedzieć się nie da chodzić się nie da, zostaje leżenie.
 
Cześć dziewczyny :)
Widziałam ze działo się tu dzisiaj działo ...
Miałam dzisiaj wizytę
Córeczka rośnie i ma już ponad 700g :):)
Szyjka zamknięta
Zwiększona dawka euthyroxu
Za dwa tygodnie walczę z glukoza

Mała odwróciła się główka do dołu ale to jeszcze wszystko może się zmienić. od samego rana tak mi skopala prawy bok i wątrobę ze ledwo chodzę :biggrin2: ale i tak bardzo się ciesze najważniejsze żeby było wszystko ok.

Co do puchniec, nie mam z tym problemów a przynajmniej jak narazie .
Linia na brzuchu nie widoczna ale brzuszek zrobił się bardziej owłosiony.
@Gosik96 miło że jesteś :)
Super ze wszystko oki i mala rosnie coraz wieksze te dzieciaki czyli nie tylko ja pełno wloskow.
 
Kobietki, mam takie pytanko, jeśli chciałabym się zapisać na usg ciąży do innego lekarza to pomimo, że nie jestem jego pacjentką nie będzie robił łaski, że przyszłam sobie takooo "z ulicy"? Moje ostatnie usg trwało ok 5-10min. i nie dostałam żadnego zdjęcia. Zdaniem lekarza wszystko jest ok, ale ja czuję pewien niedosyt.
 
reklama
Ja na początku tygodnia idę do diabetologa. Dzisiaj odebrałam skierowanie. Dietę staram się trzymać odkąd odebrałam wyniki. Najgorzej jest z tymi regularnymi posiłkami. Nie wszystko się da tak zaplanować żeby się tego ściśle trzymać. Ale staram się dla siebie i mojej córeczki. Z odstawieniem słodyczy nie mam problemu.

Właśnie najgorzej z tymi posiłkami. Teraz byliśmy na basenie i zjem z opóźnieniem. Normalnie staram się trzymać tych 2,5/3h ale mówię jak jestem w domu to żyje tylko ta dieta i co tu zjeść. I jeszcze nie można sobie nic podjeść miedzy posiłkami. A na pumpernikla już patrzeć nie mogę. Ale jakoś trzeba dać radę!! Tak jak piszesz najważniejsze nasz dzieciątka[emoji5]

Dziękuje dziewczyny za miłe przywitanie!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry