reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Szczerze to wydaje mi się, że właśnie przez to, że tyle osób podczytuje, a tak mało się odzywało zrobiło się jak jest [emoji6]. Zwłaszcza, że sama zauważyłam, że moje posty czyta osoba, która do grupy nie należy, ale za wszelką cenę chce wszystko wiedzieć (nie pozdrawiam [emoji12]). Ale dzięki temu teraz te bardziej nieśmiałe już nie mają problemu z "wkręceniem" się w wątek i forum dalej może żyć [emoji6]. Także proszę się ładnie dopisywać do kalendarza i teraz przy wolniejszym tempie rozmowy się odzywać częściej [emoji6][emoji6].
Ja nie chciałam podawać swojego konta z fb tutaj na otwartej grupie więc nie mam pojęcia co tam się wydarzyło [emoji6].

Typowo ciążowe ciuchy to u mnie spodnie [emoji6]. Kupiłam na początku ciąży dwie pary używanych plus niedawno ogrodniczki (i dopiero powoli brzuch mi do nich dorasta [emoji23], wcześniej śmiesznie odstawały [emoji6]). Bluzki kupiłam trochę większe ze zwykłego działu z C&A za 19,90 (albo i mniej [emoji6]). Są dłuższe więc spokojnie mogę je nosić [emoji6]

@Eraja mam nadzieję, że skurcze lada moment przestaną Cię męczyć [emoji6].

@misianka no to mam nadzieję, że dziś będzie lepiej, że wychowawczyni nie olała tematu [emoji6].

Widzę, że smyk popularny ostatnio w zakupach [emoji6]. Chyba też muszę powoli zacząć kompletować jakąś listę, może też uda mi się coś tam upolować [emoji6]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez nie chcialam podawac fb. Dla mnie fb nie na takie okazje... no trudno :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie powiedziała bym, że dla wybranych. Dziewczyny się zwiazaly że sobą, były tu aktywne i postanowiły przejść gdzieś gdzie będą mogły czuć że nikt ich nie podgląda. Gdzie żadna teściowa, sąsiadka czy koleżanka z pracy nie bada ż ukrycia czytać.

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
reklama
Do góry