reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@Rossiczka mówisz ,że wymysł?? Ja biorę acard od czasu sprzed ciąży na rozrzedzenie krwi i clexan przeciwzakrzepowy a i tak rls miałam przez tydzień. Nie wiem czy wymysł ,ale na szczęście mi przeszło bo okropnie ''pedałowałam '' w nocy.
 
reklama
Ja będę szczepić swoje Maluchy. Moze się i zdarzają jakieś skutki uboczne, ale bardzo rzadko. Dużo częściej dzieci umierają albo chorują z powodu nie zaszczepienia. Nie będę ryzykować.
 
Zaczęłam się dziś zastanawiać na jakim my świecie żyjemy. Pojechałam rano do kiosku ruchu odebrać paczkę z 51015 i po drodze zaczepił mnie pan mówiąc, że nie chcę pieniędzy tylko czy mogłabym kupić talerz ciepłej zupy dla niego i dla pani z którą był, bo przed chwilą prosił księdza, ale ksiądz im nie pomógł. Wyszłam po schodach i pytam pani czy można tam płacić kartą, na co pani mnie z zrąbała, że w ogóle chce im coś kupić, a poza tym to bar jest chyba zamknięty. Podeszłam do lady i pytam czy można już coś zamówić no to kolejna pani mnie zrąbała za to, że chcę obiad o godzinie 10:00... Łaskawie sprzedali mi dwie porcje ciepłych łazanek :-\

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Ehh straszne. Super ze pomogłas! Ja też zawsze staram się pomagać nawet i drobniaka dać jeśli mam bo przeważnie to też place karta i drobnych w portfelu mało kiedy co mam.
 
Sara jest cały czas po prawej stronie, główką w dół z nóżkami pod moimi żebrami. Tobi kręci sie jeszcze, ale najczęściej kopie u dołu, bardziej po lewej. Z poczatku nie wiedziałam które z nich to które, ale po kilku usg sprawa sie wyjaśniła [emoji4]
Łooł to nieźle :) tak fajnie wymienisz co które robi, że byłam w szoku.
 
Ehh straszne. Super ze pomogłas! Ja też zawsze staram się pomagać nawet i drobniaka dać jeśli mam bo przeważnie to też place karta i drobnych w portfelu mało kiedy co mam.
Ja nie wiem skąd w ludziach taka znieczulica. Kiedyś po osiedlu chodziła pani i prosiła o jedzenie i pytała o ubrania na zimę i o buty, ale moje kopyto było za duże, to poprosiłam żeby wróciła za 2 dni pojechałam do ciucholandu kupiłam kozaki i jej dałam.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
20170821_160658-600x800.jpg



Mniam mniam pyyycha :)
 

Załączniki

  • 20170821_160658-600x800.jpg
    20170821_160658-600x800.jpg
    87,2 KB · Wyświetleń: 390
Ja nie wiem skąd w ludziach taka znieczulica. Kiedyś po osiedlu chodziła pani i prosiła o jedzenie i pytała o ubrania na zimę i o buty, ale moje kopyto było za duże, to poprosiłam żeby wróciła za 2 dni pojechałam do ciucholandu kupiłam kozaki i jej dałam.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też zawsze pomagam. Nie umiem być obojętna. Jedyne co mnie nie wzrusza to Rumuni z dziećmi w tramwajach, albo na ulicy.
 
reklama
@Rossiczka mówisz ,że wymysł?? Ja biorę acard od czasu sprzed ciąży na rozrzedzenie krwi i clexan przeciwzakrzepowy a i tak rls miałam przez tydzień. Nie wiem czy wymysł ,ale na szczęście mi przeszło bo okropnie ''pedałowałam '' w nocy.
To opinia farmaceuty, zresztą moja mama jako.lekarz też z tym się zgadza.
Myślę , że mimo wszystko coś tam wiedzą.

Ja nie twierdzę że nie ma takich dolegliwości jak bezsenność spowodowana przez nogi, ale dużo "chorób" powstaje aby sprzedać leki. Tak samo jak jest z zakwaszeniem organizmu.

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry