reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Oska duzo tego? Plamienia brazowe sie zdarzaja ale warto to sprawdzic to fakt.

Magmag ale tak Ci powiedzieli ze jak peknie to stracisz dzidziusia?przeciez wiele osob ma krwawiace krwiaki i mimo to dzieci sie utrzymują zdrowe.Staraj sie uspokoic choc wiem ze ciezko:(

Ankuś o 16:20..

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jak zobaczyłam tylko to jedno plamienie, a później zobaczyłam, że z dzieckiem ok, to byłam spokojna. No ale popołudniu to już się znacznie pogorszyło. Tu faktycznie pełna opieka. A mi nawet siusiu nie wolno wstawać. W środę będzie tu mój kochany lekarz.

Oska305, jeśli to tylko ciemne plamienie to nic. Trzymam za nas wielkie kciuki. Damy radę
 
Ja jak zobaczyłam tylko to jedno plamienie, a później zobaczyłam, że z dzieckiem ok, to byłam spokojna. No ale popołudniu to już się znacznie pogorszyło. Tu faktycznie pełna opieka. A mi nawet siusiu nie wolno wstawać. W środę będzie tu mój kochany lekarz.

Oska305, jeśli to tylko ciemne plamienie to nic. Trzymam za nas wielkie kciuki. Damy radę
Dziękuję. Ty też tam dbaj o Was. Trzymam kciuki mocno, mocno.
 
Wiele nie chcieli mówić. Troszkę na zasadzie co komu pisane. Mówili mi, że czasem jest poronienie prawie bez grama krwii,a czasem po wielkich krwawieniach ciąże są donoszone. Mały krwiaczek tam jest i robimy wszystko by się spokojnie wykrwawił. O 19 jeszcze słyszałam serce dzidziusia :( jestem,chcę być dobrej myśli
 
JEJ CALY DZIEN MNIE NIE BYLO PRZEZ PIEKNA POGODĘ A NA WIECZOR JESZCZE MOJA CORA GORĄCZKI DOSTALA ;( JUZ WAS NADROBILAM. !!!! Czekałam cały dzień by zobaczyć co to się dzieje i jakie nowiny.

@iwilleatyou super cieszę że że wszytko ok!!

@Asiula24 będzie dobrze zobaczysz widocznie Twój maluszek potrzebuje więcej czasu!! Chociaż wiem łatwo mi mówić i pewnie będę w środę to samo przezywac jeśli usłyszę coś takiego. Ale wiem że takie coś się zdarza i zbyt wcześnie jeszcze by było widać co kolwiek, niezapominajmy. !!! <3 i bądźmy dobrej myśli!!! ;*

@CarlaR i @Rossiczka ja też się niedawno nad tym zastanawiałam czy jest sens, moim zdaniem jest zawsze sens, lekarz zawsze nas może uspokoić albo zadziałać jakimiś lekami typu luteina itp. Zawsze może zmierzyć nawet i ten pęcherzyk i zobaczy że się dobrze wszytko toczy. Na kolejną wizytę może nas umówić ;)

@Millo widziałam mnóstwo na forum takich "splaszczonych" pęcherzyków a z takich piękne dzieci się rodziły ;))) co do bety nie znam się ale wydaje mi się że jest ok.

@DigitalGirl GRATULACJE!!! BOSKO WSZYSTKO WIDAC <3

@katie7 u mnie raczej sucho tzn tak jak zawsze.

@MagMag moja szwagierka również plami lezala w szpitalu dwa dni. Ale wszytko bo w szpitalu nic nie bylk krwi a z malenstwem wszytko ok serce jak dzwon!! po szpitalu znowu wieczorem krwawila, a od tamtej pory ani razu. lekarz jej powiedział że czasem tak się zdarza i ze wcale nie musi oznaczać coś to złego. JAKIE PIĘKNE ZDJECIE <3 powodzenia trzymam kciuki BEDZIE DOBRZE &&&

@misianka - WITAJ na pokładzie ;)

@pasazerka - WITAMY ;)) u mnie z jednej aplikacji też wychodzi na 11 grudzień a z OM 13/14 grudzień




Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiele nie chcieli mówić. Troszkę na zasadzie co komu pisane. Mówili mi, że czasem jest poronienie prawie bez grama krwii,a czasem po wielkich krwawieniach ciąże są donoszone. Mały krwiaczek tam jest i robimy wszystko by się spokojnie wykrwawił. O 19 jeszcze słyszałam serce dzidziusia :( jestem,chcę być dobrej myśli
Uwierz, że dzidziuś da radę. Jemu tam dobrze i żaden krwiaczek tego nie zmieni :)
Trzymaj się zaleceń lekarzy. Nie bierz prysznica, nie myj włosów. Do łazienki tylko siusiu jak bardzo się chce. Leż i oglądaj seriale, odmużdżą Cie trochę. Mi to pomagało.
 
Na usg jest mały krwiaczek. Około 12 mm.. No ale dzidziuś 7 mm, więc jeśli by pękł to dzidziuś nie da rady. Leżę z wenflonem w ręce i czekam. Dziękuję za ciepłe słowa
Miałam podobna sytuacja a nawet mam zdjęcie z usg i lekarz mi powiedział to samo że albo "wyplynie" dziecko albo krwiak i ze teraz jest taka konkurencja kto jest silniejszy. W moim przypadku skończyło się dobrze dlatego krwawilam!! Ale powiedział że w takiej sytuacji krwawienie oznacza dobrze ze krwiak opuszcza nas.

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@MagMag to zdjęcie mojej córki z krwiakiem ! Tak wyglądało tragicznie a skończyło się wszystko dobrze
1491852365-aaaaaa.jpeg


Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry